Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A sulimban van egy vörös hajú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimban van egy vörös hajú srác, aki nagyon helyes. Lehet meleg? Lehet, meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig heteronak hittem magam, viszont megláttam ezt a fiút...

Van pc-je/fülbevalója, hatalmas, varázslatos anime szemei vannak és olyan kis félénknek tűnik. Néha nézett felém, de szerintem nem szemezett csak amiért olyan nagyok a szemei... Awwww<3



2016. szept. 13. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha fiu vagy, de gondolom ahogy irod, igen, es ha igy beszelsz egy masik fiurol akkor szerintem buza vagy, ja. :)
2016. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy biszex :D

De a fiúhoz mindenképp vonzódsz, ez tisztán látszik. :)

2016. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
De kis cuki lehet <3 bárcsak az én sulimban is lenne egy ilyen srác:D
2016. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Cukik vagytok. :)
2016. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De másik fiúval soha nem lennék, viszont neki a zöld szemei, amik vannak megígéznek.
2016. szept. 13. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az az anime szem?
2016. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A hajszínnek mi köze van a kérdéshez?
2016. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Anime szem=nagy szem.

Azért írtam le, mert "lányos dolog" hajat festeni(ami butaság), de inkább azért mert olyan gyengédek a vonásai, a haja meg kiemeli a szépségét. Szóval látszik rajta, hogy fiú, de közben nem jóképű, hanem szép...nem tudom jobban elmagyarázni.

2016. dec. 14. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen srác ismerősöm.

De azért vigyázz vele, mert nem minden vörös hajú, nagyszemű srác meleg. Persze, lehet hogy az, de nem biztos. Látatlanba elég nehéz így meghatározni, de szerintem beszélgess vele, és akkor kiderül majd, hogy milyen a beállítottsága.

2016. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!