Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti visszaszóltok annak aki az...

Ti visszaszóltok annak aki az utcán beszól nektek?

Figyelt kérdés
Ma reggel szálltam fel
2016. okt. 12. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én kinevetem.
2016. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma reggel a buszmegállóban két idős nővel vártam a buszra, a buszmegálló mellett állt egy srác. Mikor jött a busz a két idős nőt magam elé engedtem majd felszálltam közben odatoppant a srác, majd beszólt nekem, hogy "nézzék má fellök me neki bérlettye van, kis fiatal pi*a". Legszívesebben visszaszóltam volna neki, hogy a nőket alsóbb körökben is úgy tudom illik előre engedni, de inkább nem tettem, mert csak veszekedés lett volna belőle. Ti vissza szoktatok szólni?
2016. okt. 12. 07:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is mosolyogtam rajta, mivel hozzá se értem. Eddig egy nagyobb városban laktam, most kezdtem el itt vidéken munkába járni, érdekes egyesek vannak néha.
2016. okt. 12. 07:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ah tudod mindig ott van az az érzés hogy nagyon kéne, de az ilyen alpári parasztok nem érdemlik meg. Csak mérd végig becsmérlően, mosolyodj el és haladj tovább jelezve ezzel hogy nem méltó a szavadra. :D Beképzeltnek tűnik de szerintem tök jó :D
2016. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Röhögd ki "nézd már, beszélő majom".
2016. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor előfordult, hogy beszóltak nekem az utcán, de nem foglalkoztam velük. Tehát egyszer sem szóltam vissza egyik esetben sem.
2016. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vele foglalkozni, nevetek magamban egy jot. Csak akkor szolok vissza, ha meg kell vedeni valakit mondjuk. Pl amikor egy kisfiut szekaltak a buszmegalloban. 17/l
2016. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza, de ha nagyon kötegszik még beígérek neki pár fülest. De eddig egy sem kérte a helyszínen. 23F
2016. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam szólni általában csak mosolygok rajta, de mások már többször beszóltak "helyettem" az illetőnek, ha ilyesmi történt.
2016. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valójában ebben az esetben szerintem arról van szó, hogy ő bérlet nélkül fog utazni, ha nem történik valami.
2016. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!