Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha szó szerint...

Mit csináljak, ha szó szerint rajongok valakiért, akit én egyáltalán nem érdeklek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit szeretek, és egyszerre rajongok érte, folyton az ő képeit nézegetem és a szabadidőmet azzal töltöm, hogy a régi beszélgetéseinket olvasgatom, amikor még úgy tűnt, kedvel engem és a fél karomat is odaadnám azért, hogy együtt lehessek vele. Viszont pár hónapja megromlott a kapcsolatunk, már egyáltalán nem keres, csak én őt és van, hogy napok vagy hetek múlva válaszol az üzeneteimre..De képtelen vagyok elengedni őt, sose ismertem hozzá fogható embert és szükségem van rá..Minden nap sirok emiatt, mert olyan tehetetlennek és szánalmasnak érzem magam..Próbáltam már másokkal is ismerkedni, de mindig megunom őket, mert senki se olyan, mint ő.

Mit tegyek?


2016. okt. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem mindig váratlanul bukkan elő. Váratlan emberektől.
2016. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na most azt képzeld el, hogy én ennél még rosszabb helyzetben vagyok. Értem ugyanis pont így rajong egy lány, aki engem egyáltalán nem érdekel, s ha ez nem lenne elég, én is pont így odavagyok egy másik lányért, aki meg rám nem kíváncsi...
2016. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 9és ő hány éves? :)
2016. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rohadt kíváncsi vagyok, hogyan nézhet ki az a pasi, aki ekkora fanatizmust tud kiváltani egy csajból. Légyszíves küldj már egy képet róla, akkor még talán segíteni is tudnék.
2016. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi közöd van hozzá, hogy hogy néz ki? És miért csak akkor tudsz segiteni, ha látsz róla képet?
2016. okt. 12. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a kérdésed alapján olyan fanatikus, mindent elsöprő szerelem fűz ehhez a sráchoz, hogy komolyan egy Ryan Gosling kaliberű pasinak tudnám elképzelni, aki egyszerre mérnök, széles látókörű kozmopolita, gyermek- és állatbarát, egyszerre domináns és szelíd, az ágyban egy görög Isten, de egy szimpla masszírozással is képes orgazmust okozni. Márpedig piszkosul kíváncsi vagyok, hogy vajon milyen lehet az ilyen konkurencia, már csak magamhoz mérten is. De ha nem látom, hogy kiért is akarsz ennyire küzdeni (márcsak a stílusát/karakterét szemügyre véve is), akkor mégis hogy tudnék hasznos, megfontolandó véleményt írni neked? Pasiként ehhez azért csak jobban értek, nem gondolod?
2016. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem, mi köze az ő kinézetének bármihez is. Amúgy lehet, hogy akit én jóképűnek találok, arra te azt mondod, hogy átlagos/átlag alatti..
2016. okt. 12. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen annak van köze a kommentemhez, hogy először is mivel pasi vagyok, számtalan haverom van rengetegféle személyiséggel (akiknek vannak barátnőik) és kép alapján egy pasi az embertársáról nagyon sok mindent le tud olvasni (ahogy a ti esetetekben működik a női agy, az a másik oldalon is ugyanúgy funkcionál) és nagyjából meg tudom, mondani, hogy milyen stílusú/beállítottságú pasihoz mily módon kell közeledni, megnyilvánulni. Persze a külső nem minden és a belsőt nyilván teljes egészében nem tudja felszínre hozni, de sokszor többet árul el az emberről, mint gondolnád.
2016. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit! Felejtsd el! Legyen már méltóságod, aki nem kiváncsi rád arra nem nyomulj, mert teljesen megalázod magad! Attól meg még kevesebb esélyed lesz nála. Hagyd a francba, aztán lehet egyszer hónapok vagy évek múlva majd megkeres ő. De az is lehet hogy soha nem beszéltek újra, el kell tudni fogadni. Ne legyél gyerekes.
2016. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!