Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok facebookon /...

Ti szoktatok facebookon / instagrammon / hasonló oldalakon "tisztelet like-olni"?

Figyelt kérdés

Nem ez a neve, ezt csak én adtam neki.

Arra gondolok, amikor egy ismerős, barát, lány barát, barátnő felteszem egy képet vagy egy videót magáról, ami egyébként rossz lett ( vagy csak a kép/videó, vagy maga az ember is csúnyácska ), de ti like-oljátok vagy akár kommenteltek is, mert hát csak ismerősről, barátról, stb-ről van szó.

Szoktatok ilyet csinálni?


2016. okt. 12. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, csak azt likeolom ami valóban tetszik
2016. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha megesik, ha tudom az illetőről, hogy éppen depisebb napja/időszaka van, persze ezen felül próbálom kihúzni belőle élőben vagy messengeren, hogy mi baja, és feldobni az illetőt. De ha minden rendben megy, akkor csak akkor, ha tényleg tetszik.
2016. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Van ilyen.
2016. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én még azt se likeolom ami tetszik...
2016. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen like-okat adok. Ha ránézek a facebook/insta feedemre, 90 művészkedős, de egy kaptafára készült szarrá filterezett tájképet, és kétszer ennyi szelfit látok. Már unalmas, egyik se tetszik.
2016. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!