Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb extrovertált (tiszte...

A legtöbb extrovertált (tisztelet a kivételnek) miért nem tudja békén hagyni az introvertáltakat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én sem tudom elképzelni, hogy érzik jól magukat az extrovertáltak egy csordában (mielőtt valaki belekötne, ez az emberek számára utal), ahogy ők sem tudják elképzelni, hogy elég nekem 2-3 ember, mégsem kezdem el őket téríteni, hogy változzanak meg.

2016. okt. 8. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A csordaszellem vezérli őket,ha valaki más azt nem bírják elviselni.Ne várj tőlük semmi értelmeset!
2016. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy vettem észre, hogy inkább elkerülik a zárkózottakat minthogy foglalkoznának velük, "magának való" - mondják és ennyi, legalábbis ez az én tapasztalatom.
2016. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válasz mindenképpen elég közönséges. tapasztalatom szerint azért, mert azt hiszik, aki nem vegyül közéjük, az nagyképű, és lenézi őket.
2016. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem én tapasztalom a kisebbséget (tapasztalat és olvasás, tájékozódás alapján), a legtöbb introvertált békén hagyja a másikat, ha a másik is békén hagyja őt (persze kivételek mindig vannak).
2016. okt. 8. 22:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Például ez a kép és az, hogy milyen oldalról származik is bizonyítja, hogy nem én tapasztalom a kisebbséget: [link]
2016. okt. 8. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt a körülötted lévő emberektől kérdezd meg. Általánosságban én azt tapasztalom, hogy a munkaerő piac leginkább az extrovertáltaknak kedvez. De a magánéletben többnyire békén vannak hagyva a visszahúzódóbb emberek. Ha téged nyaggatnak, azt velük beszéld meg.

Ezen, és más hasonló oldalakon viszont azt látom inkább, hogy az introvertáltak vannak eltelve maguktól. Nagyon sokan szeretik azt hangoztatni, hogy ők mennyivel értelmesebbek, érettebbek, intellektuálisabbak, érzékenyebb lelkűek. Pedig ha olyan értelmesek lennének, akkor tudnák, hogy ezek a dolgok nem azon múlnak, hogy mennyire vagy társasági ember vagy sem.

2016. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!