Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért jön be a többségne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jön be a többségnek jobban az 1. hez hasonló stílusú lány, mint a kettes? (képek lenn) persze tisztelet a kivételnek

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2016. júl. 6. 16:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem egyik se igazán az esetem. Első túlzottan műnő, olyan mintha föl lenne töltve a szája. Kettesnél meg nekem a raszta haj gáz...
2016. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés értelmetlen. Min 2 jól nézki. Nálam egyenlő mind kettő.
2016. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

Elmondom miért.

Az első lányra lehet azt mondani, hogy pitsás. Lehet, hogy az is, kitudja. Viszont ha ránézel akkor úgy kellemes érzés fog el. Szép nő, akkor is az lenne, ha nem lenne rajta ennyi smink. Látszik, hogy sportol, törődik magával, normálisan kajál, emellett nőies.

A második lány is tök szép lenne, de nem az. Raszta, csöves vonalat képviseli. Ha elsőre ránézek az jön le róla, hogy drogos alkesz, hippi lány.

A két életforma közül az első sokkal inkább bejön, mivel én is sportos vagyok, az alkoholt meg egyéb tudatmódosító szereket óriási ívben kerülöm. Azt meg ugye tudjunk, hogy a kinézetünk az életmódunk visszatükröződése. Szóval igen, nekem sokkal jobban bejön az első lány.

2016. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Titusztitusz ***** válasza:
47%
Gondolom azért,mert az első fotó JÓVAL IGÉNYESEBBEN VAN ELKÉSZÍTVE,ÉS A KÉPBEÁLLÍTÁS IS JÓVAL SZÍNVONALASABB...Az ilyesmi dolgokon is sok múlik azért...Egy SZÍNVONALASAN ELKÉSZÍTETT fényképen nagyon sok tud múlni...Mint ahogy azt a példád is mutatja...
2016. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Elsőnek a szája műnek néz ki,a másodiknak a haja nagyon gáz.
2016. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Kivétel vagyok. :D
2016. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem látok sok különbség a két lány között, max a hajuk eltérő.
2016. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mert az elsőnél jelen vannak a túlhangsúlyozott nőies jegyek.
2016. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Mert a második undorítóan néz ki azzal a kamu raszta hajjal. Ki a franc akarna egy büdös, penészes rasszista retekkel randizni? Fúj.
2016. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat, hogy írok, nem férfi vagyok, de ha az lennék, akkor 2. ezerszer jobban tetszene. :D Nem tudom, ez lehet, hogy megint a személyes hülyeségem, de mindig a különlegesebb, különc emberek vonzottak, nem a tömeg, ha lehet így fogalmazni. Bár, a raszta lányka életstílusa nagyban különbözhet az enyémtől. Mondjuk az 1. is távol áll tőlem eléggé.


Egyébként kíváncsi lennék, hogy rá mit mondanak a férfiak: [link]


Legszebb nő a világon, egyszerűen... úristen. *-*


Na jó, befejeztem, nem szeretem a nőket! :D

2016. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!