Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak még ilyen nők...

Tényleg vannak még ilyen nők else hiszem?

Figyelt kérdés
Mentem haza munkábol, buszra száltam, és ott beszélgettek elől elég jól kinéző nő, rálépett a cipőmre, és azt mondta kis aranyos hangon alázatosan h Bocsánat. Van ilyen?? De jol nézett ki a nő, magassarkúba volt.
2016. okt. 13. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Van ilyen, aki nem bunkó és a földön jár, az bocsánatot kér ha hibázik.
2016. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, de nagy dolog:D
2016. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Uristen egy normalis ember 😱

Igen, van

En is bocsanatot kertem volna. Azert ez nem olyan nagy cucc. Nem tudom hol elsz, de videken eleg megszokott dolog. :D

2016. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, valóban ritka manapság az udvarias ember. Nőként kell azt mondanom, hogy különösen a 20-30 közötti nők a legdurvábbak.
2016. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Mi ez a nőgyűlölet itt?

P*icsába már. Komolyan nemi háborút akartok?

2016. okt. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez most trollkérdés? Az emberek 90%-a ált. még bocsánatot kér ilyenkor, nemtől függetlenül. JUó, ha siet, lehet, hogy nem cukimuki meg durván alázatoskodó hangon... kééépzeld, én is szoktam bocsánatot kérni ilyenkor.

(ha már itt vagyunk, én azt tapasztalom, a nők inkább kérnek ilyenkor bocsánatot, mint a férfiak)

2016. okt. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze,de ez nem nagy szám.Valójában nincs bunkó nő,csak okos,meg nem okos:)
2016. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen meglepődni? Szerintem az emberek többsége bocsánatot kért volna nemtől függetlenül. Már megszokott dolog az is ha valaki tüsszent,és mondjuk hogy egészségedre! Még kamionos ismerősöm is előre enged minden nőt.Ez udvariasság,és megszokás kérdése.
2016. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!