Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon káros...

Szerintetek is nagyon káros az éjjel-nappal budapest vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai 16-22 éves fiatalok nagyon rossz konfliktuskezelesi mintát "tanulnak" el ebből a sorozatból, az erkölcsi nívóról nem is beszélve.

2016. okt. 13. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy-két nő van ott csak, akik nagyon primitívek és mégis fontoskodnak (egy szőke meg egy barna), a többiek jól játszanak, szerintem a történetek is jól. A Barátok Közt nagyon gyenge szerintem.
2016. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a legnagyobb baj az, hogy ilyen mocsok főműsoridőben megy, amikor az átlag 12 éves is még nagyban fenn van manapság. Anyu-apu leteszi a gyereket a tévé elé, és ezt látja. A bunyót, az egymás megcsalását, hogy a tévébe bekerüléshez, ismertséghez az kell, hogy k...ás legyél vagy izmos, a tehetség nem, hogy dől a káromkodás mindenki szájából, szellemi toprongy mindenki, választékos fogalmazásról nem hallottak még, hogy minden 2. este a diszkóban vannak, semmi érték nincs benne...

Kb. mint a Barátok Közt, de ott legalább tehetséges színészek vannak...

2016. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!