Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értik meg ezt az...

Miért nem értik meg ezt az emberek?

Figyelt kérdés

Egyedül akarok lenni, nem akarok barátokat, párkapcsolatot, nem akarok viberen, facen vagy bárhol emberekkel csevegni. Nem akarok bulizni, emberek között lenni..

Mindenki betegnek,hülyének, depressziósnak és egyéb nem normális dolognak hisz... Komolyan nem lehet egy ember egyedül, nem élvezheti mindennél jobban azt, ha nincs körülötte más?

21/L


2016. okt. 13. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9es jól mondja. Mi most itt megerősítést vagy ellenérvet kell, hogy mondjunk neked. Elég sok mindent nem tudok rólad ezért én nem tudom, mi van benned, de érzem, hogy ez a kérés mögött van valami más is.


Néha jó magányosnak lenni, elvonulni. Ennek többnyire van indoka. Nekem ezek önismeretre, vagy a társadalom kikapcsolásárs, vagy feltöltődésre szolgálnak. Nem az izoláció a célja, hanem az az eszköze.


Ha lenne valaki, akivel erről komolyan tudsz beszélni és Téged hallgat meg és nem magát vetíti ki, az szerintem segítene neked is megérteni, tehát miért és mire akarod a magányt választani. A magány azt is jelenti

2016. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

....

Magány azt is jelenti, hogy a másik emberből nem kérsz. Tehát azt érezheti a másik, hogy vele van bajod. Ezért lenne fontos megmondani nekik, hogy neked most miért van szükséged a magányra, és nem velük van gondod, de jól esne, ha x idő múlva ismét tudnátok tartani a kapcsolatot.


Mi az, ami nem tetszik a buliban? Mi az, ami nem tetszik az emberekben? Van ilyen?

2016. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, persze azért bunkó parasztnak se kell lenni

Eddig én azt hittem arra vágyok hogy olyan legyek mint az átlag ember de egyre inkább kezd ez elmúlni, rajöttem hogy az átlag emberben nincs semmi érdekes pont ezért átlag, mind ugyanazt akarja ugyanazt csinálja

Ma már egyre kevésbé hat meg ha azt mondják hogy "ez a gyerek... "

Pl volt hogy itt buliztak mellettem a szobában én meg fülhallható fel aztán gépeztem, annyira nem is tetszett nekik de hát így jártak

2016. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Instagramom van csak, az is csak a fotózás miatt. Más közösségi oldalon nem vagyok fent. Nincsenek barátaim, csak ismerőseim, meg egy olyan kollégám, aki a barátnőmnek hívja magát. Nem vagyok bunkó, ha valaki megkeresi a társaságom, nem küldöm el a fenébe, de ha pl minden nap keres, hív vagy erölteti, hogy találkoztunk stb, akkor elmondom neki, hogy én nem vágyok ilyesmire, szeretek egyedül lenni éa nekem teher minden nemű szociális kapcsolat. Ügyintéző vagyok, napi 8 órát emberekkel kapcsolatosan töltök el, felüdülés a délután és a hétvége, ha egyedül lehetek. Ilyenkor kb senki nem akarja ezt elhinni, azzal jönnek, hogy tuti depis vagyok, de ők segítenek átjutni ezen. Igazából a család se ért meg, pedig ők tudják, hogy kicsi korom óta ilyen vagyok.

A bulikban semmit nem szeretek. Nekem az nem szórakozás, nem kapcsol ki. Csak stresszel.

Igazából azért írtam ide, hogy lássam, tényleg én vagyok-e a hülye, beteg ezen a világon... Mert ha valamit ennyien mondanak, akkor gyanús hogy igaz :D

2016. okt. 14. 14:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is kicsit ilyesmi vagyok, nem szeretek folyton haverozni, nekem bőven elég ha heti egyszer elhívnak valahova a haverok meg neten beszélünk egy fél órát, de ha ez se lenne tényleg egyedül érezném magam.

Valamilyen szintű emberi kontaktus kell, de mindenkinek más hogy mennyi, abból emit leírtál egyszerűen introvertált vagy.

2016. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!