Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy barát megkér hogy segíts neki, de ingyen?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom megkért, hogy segítsek neki egy munkában okés bele mentem, mert amúgy bírom meg már volt sok közös "balhénk". De ugye később közölte, hogy nem tud fizetni legszívesebben abban a pillanatban azt mondtam volna, hogy akkor csináld meg magadnak, de már nem volt pofám igen még nekem azt mondani ,hogy bocs de nem segítek.


Ha csak magamból indulok ki én, ha elhívnám a haveromat segíteni valamiben, vagy a barátomat akkor éppenhogy többet fizetnék neki bár én inkább megpróbálok mindent magamtól megoldani. Így ingyen max 1 napig lenne "szívem" megkérni, hogy ingyen dolgozzon de ő ezt 3 napra tervezte szóval eléggé kivagyok kicsit akadva szerintetek jogosan?


2016. okt. 13. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról lenne szó?
2016. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért utólag közölni pofátlanság, ha mondjuk nekem kéne több napos segítség minimum az utazást meg a kaját/piát állnám, ez a minimum, nagypapám is van hogy elhív minket egész nap kertet ásni meg gyomlálni de akkor megvendégel minket, ezt így illik, régen is ha valaki segített neked házat építeni azzal automatikusan elfogadtad hogy ha neki kell segíteni szó nélül mész.
2016. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!