Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy reagáltok, ha tömeg...

Ti hogy reagáltok, ha tömeg közlekedésen valaki rálép a cipőtökre?

Figyelt kérdés
Vagy ha valaki ugy áll hogy zavar, szinte a képetekbe mászik, és nem veszi észre magát.. Hogy lehet ezt kezelni, megmondani ha zavar?
2016. okt. 14. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha cipőmre lép akkor semmit mert most miért lépne rá direkt:D ha pedig valaki úgy ál hogy engem zavar akkor áréb megyek egy lépést :D
2016. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pont ahohy az 1. kommentelő le írta... :D
2016. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Előfordult már, én ha rájuk nézek össze szokták szarni magukat a tekintetemtől, és általában bocsánatot kérnek.
2016. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D ja, úgy kéne.. De az se jó, hogy te alázkodsz meg, ezzel meg nem adod tudtára hogy útba van
2016. okt. 14. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, mit gondolnak a tömegközelekdésen. Nem érzem magam megalázva, ha nem ugrok neki vagy szólok rá egy vadidegenre, amiért túl köze áll hozzám. Azt az időt nehogy már ne bírjam ki. Ha nagyon zavaró, megpróbálok félreállni, aztán folytatom a napot. Ennyi. Nem kell fölösleges konfliktus senkivel. Van nekem elég bajom anélkülis, hogy ilyen felesleges baromságokon idegesítsem magam. A cipőm meg le tudom mosni.
2016. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1, nem érdekel, mással is megtörténhet, főleg, ha mozog a jármű, akkor meg minek cirkuszolni;

2, ez rendszerint fullon teli lévő tömegközlekedési eszközön szokott lenne, így kényszerhelyzet van, minek cirkuszolni. Viszont, ha a jármű bizonyos pontjára tömörül a nép, és a többi részén szinte Lambadázni lehet, akkor idegesen, sietve otthagyom a népet.

2016. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem zavar? és mi van ha arcodba liheg, vagy büdös, vagy rád tüsszent, köhög, eszik és a többi.. hol a türés határ mikor már szólnál?
2016. okt. 15. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!