Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tömeg miért mindig a legkisebb...

Tömeg miért mindig a legkisebb intelligencia szintre gravitál?

Figyelt kérdés
Értsd úgy, hogy a legalacsonyabb IQ -jú csoport/ emberhez fog legravitálni a tömeg!..de miért?

2016. júl. 22. 23:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tömeg intelligencia szintje mindig a legalacsonyabb!
2016. júl. 22. 23:09
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Seneca 2000 évvel ezelőtt megírta. Keresd meg, mert semmi sem változott.
2016. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Seneca levelei.:

[link]

2016. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Aki nem tudja, mi a világ, az nem tudja, hol van ő maga. Aki nem tudja, mire született, az nem tudja azt sem, kicsoda ő tulajdonképpen, és azt sem, mi a világ. Aki ezek közül egyet is elhanyagol, az a maga rendeltetését sem tudja megmondani. S most milyen színben tűnik fel előtted az az ember, aki olyanok tapsai elől menekül, vagy töri magát utánuk, akik azt sem tudják, hol vannak és kicsodák? Marcus Aurelius
2016. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Csordaszellem.

Bemásolom a definícióját, hogy ne kelljen sokat írnom:

"A csordaszellem az, amikor az emberek hajlamosak a többség véleményét magukénak vallani és az általuk produkált viselkedést átvenni, azért, hogy nagyobb biztonságban érezzék magukat és elkerüljék az összetűzéseket. Leggyakoribb formája nem más, mint a csoport befolyása az egyénre. A csordaszellem megmagyarázza, hogy a különféle hóbortok miért is válnak olyan népszerűvé. Ruhák, autók, hobbik, stílusirányzatok – elterjedésükhöz emberek egy csoportja szükséges."

A magasabb "IQ-jú" kisebbségben lévő emberek is hajlamosak "csordában" az alacsonyabb "IQ-jú" átlaghoz keveredni, mert ők a többség.

2016. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Kedves válaszolónk a következőket írta nekem:


"Csordaszellem az teljesen más, basszus!

ne okoskodj kérlek ezt az üzenetet azért ide írtam, hogy nehogy elijesszem a következő válaszolókat akik értelmes választ tudnának adni a értelmesen feltett kérdésemre!"


Kedves válaszoló, ha mindent jobban tudsz, akkor miért minket, buta halandókat kérdezgetsz, te, felsőbbrendű intelligencia?

1. A csordaszellem definícióját másoltam be, nem én találtam ki, de én legalább egyébként is értem, mi az.

2. Nem, egyáltalán nem értelmes a kérdésed.

3. A névelőket néha nem ártana használni, s még te oktatod ki a másikat.

2016. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat, kérdezőt akartam válaszoló helyett írni, soha nem fogom megszokni ennek az oldalnak az elveit.

Nekem nincs bajom veled kérdező. Ha nem tetszik a válaszom, akkor csak megnyomod a piros kezecskét (már bizonyára megtetted). Ilyen egyszerű.

2016. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már leminuszoltalak jóval azelőtt, hogy szerinted is rászolgáltál volna, nem a feltett kérdésre válaszoltál, privátban kértelek, hogy ne okoskodj és mégis folytatod.
2016. júl. 23. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Aki itt osztja az észt az te vagy. Én csak válaszoltam. Ha annyira okos vagy, akkor fejtsd már ki légyszíves, hogy mire gondoltál! Esetleg meg is válaszolhatnád a saját kérdésedet mert az ilyen okoskáknak már általában megvan a válaszuk is, amikor felteszik a kérdést. Na tessék, megint okoskodtam.

Nyugodtan mínuszolj le most is, ezért van ez a felhasználóm.

2016. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Jött is a személyes válasz: "csaj vagy!, hmm?...akkor rendbe teszlek!!!"

Te szedsz, vagy szívsz valamit?

2016. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!