Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves lány vagyok, és alsós...

17 éves lány vagyok, és alsós korom óta kb. kétszer ha sírtam, pedig elég sok pofont kaptam a sorstól. Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. okt. 14. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Én úgy ismertem meg a lányokat hogy a semmitől is bőgnek.

Inkább ne azzal foglalkozz hogy normális-e, hanem örülj neki hogy nem vagy egy hisztis pi.csa.

2016. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
17 évesen sok pofon? Mesélj kérlek...
2016. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 vagyok, fiú, én is 5 évesen sírtam utoljára, pedig lett volna okom bőven, azt mondják azért van ez mert emocionálisan egy kicsit foggyos lehetek, szerintem viszont nem olyan rossz dolog ez, az olyanokat mint te vagy én, legalább nehéz megtörni:D
2016. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem sírsz, normális. A pofonok erejével lehetnek gondok...
2016. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem normális. Annyi az egész, hogy nem vagy olyan érzékeny. A pofonokról én nem mondok semmit, mert nem ismerem a történetedet, ahogyan téged sem. Emiatt nem kell aggódnod.:))
2016. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!