Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nő tehet logikátlannak tűnő...

A nő tehet logikátlannak tűnő dolgokat? Mesélsz erről?

Figyelt kérdés
Mind két nem válasza érdekel.Kíváncsi vagyok, milyen logikátlannak tűnő dolgokat tapasztaltatok, feltéve, ha valóban tesz ilyet a nő. Én nem tapasztaltam ilyet.

2016. okt. 14. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, hogy "a nő" nincsen. De azért van egy kedvenc történetem. Volt egy 26 éves lány és megjegyzéseket tett egy másik lányra, hogy mennyivel idősebb férfival van együtt, meg hogy ez milyen már. 30-as férfiról volt szó egyébként. Ugyanez a lány pár hónappal azelőtt egy 60 éves öregemberrel volt kapcsolatban. Nem csak én kaptam fel a fejem, amikor mesélt.
2016. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Előfordulhat, olyan Rendkívüli eset, hogy egy provokációnak ható kérdést, a kérdező nem provokációnak szánt?


Én most ebben a cipőben járok. Tisztában vagyok vele, hogy meggyőzhetetlenek vagytok, vagyis megingathatatlanul hiszitek provokációs céllal indítottam a kérdést.


Hangsúlyozom: Nem.


Az utolsó mondat (is), azt eredményezte - kiváltképp az utolsó -,hogy ne kapjak érdemleges választ a kérdésemre.


Hiszen a "én nem tapasztaltam ilyet"

azzal, azt mondtam: Velem logikusan viselkednek a nők, veled vajon miért nem? Mesélj!


Ez nyilvánvalóan visszataszító kijelentés volt, mert tudod miről van szó, és rendkívül felháborító.


Nos, ha gazdag vagy, s ha utána lerongyolódsz, logikus, hogy a nő elhagy?


Ha elkezdesz minden nap lerészegedni, logikus, ha a nő elhagy?


Ha elkezded magad sajnáltatni, logikus, hogy a nő elhagy?


Igen, teljesen logikus.


Hát, akinek nem inge, nem provokálja a kérdés. :)

2016. okt. 16. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!