Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek ezt az...

Hogy jellemeznétek ezt az egészet? Ha van mentális betegség mögötte akkor mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

Van egy lány, barátját munkahely nyomások miatt a volt főnökével megcsalta, majd onnan elküldték, később a barátja is félre ment. Mindezt nekem elmesélte, de azt hogy ő a hibás azt nem monda nekem sose, eljött hozzám, mint barát a barátjával el voltunk, most ott tartok, hogy fb-n nem tiltott le, de nem is jelez, telefon-t még más számról se veszi fel, nem tudni, hogy mi van vele.

Annó kértem nyomatékosan ha megszakadna a kapcsolatunk akkor jelezze, 100x többet tenne vele mint a bizonytalansággal, mondta hogy ő fogja is jelezni. születésnapjától pér napja találkoztunk, rá 1 hétre van nekem a szülinapom, akkor ő sms-be felköszöntött, de választ többet nem kaptam.


2016. okt. 15. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A munkahelyi nyomások miatt?:) mivan??? Nem szimplán azért , mert egy érzelmileg kiégett r**nc?:D Én biztos nem foglalkoznék vele komolyabb max egy alkalom.
2016. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

te is meg akarod dugni,vagy miért fontos ez?

ha ez a helyzet akkor elég egyértelmű hogy mi van.

sza-rakodtál,ez a csaj meg nem dumálgatni akar,meg lelkizni meg szülinapozni hanem dugni egy férfival.

ha rendesen megdugtad,utána lehet vele lelkizni,nem pedig előtte.

2016. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!