Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bezárjátok az ajtót mindig...

Bezárjátok az ajtót mindig magatok után?

Figyelt kérdés
Nekem ez természetes. Egyedül élek, de van amikor mással vagyok vagy vannak nálam. Természetes hogy bezárom a szobaajtót. Irritál ha valaki elmegy pl. telefonálni és nem teszi meg.
2016. okt. 18. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy volt
2016. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem,nem vagyok elmebeteg...
2016. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek az elmebetegséghez?
2016. okt. 18. 18:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem elég becsukni az ajtót egy telefonálás során.
2016. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lakás ajtaját bezárom persze.

De az egyes szobák ajtaját nem.

2016. okt. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne is csukjátok be! Dobjátok ki mindet!
2016. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk a megszokott "állásban" vannak az ajtók. A két szobaajtó napközben nyitva, éjjel behajtva. A nappalin-konyhán (egybe van) nincs ajtó, boltív választja el az előszobától, aminek a másik oldalán az ajtó mindig nyitva. A fürdő és a wc (van ablakuk) ajtajai napközben csukva, éjjel csak behajtva vannak. A bejárati ajtó napközben behajtva (hogy a kutya tudjon közlekedni), éjjel zárva. A kertkapu minden időszakban zárva.
2016. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zárom be, de mindig becsukom, mert idegesítenek a kintről beszűrődő zajok.
2016. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ajtóknak funkciójuk van. Arra találták ki, hogy szabályozni tudjam, mikor mit eresztek át azon az útvonalon.

Ez lehet hő; szag; egér; szúnyog; muslica; ember; fény.

Ha épp be van zárva, annak oka van. Szerintem az nem csukja be maga után, aki télen ablakot nyit, ha melege van, és zsebkendővel törli a sarat a cipője orráról, és kidobja a kaját.


Nem azt kérdezte, hogy amikor nincs rá okod, hogy becsukd, mert épp szellőztetsz, akkor valaki nem csukja be maga után, hanem mikor be van csukva, kinyitja, elmegy, és úgy hagyja nem törődve azzal, hogy mondjuk a többiek nem akarnak fázni, vagy akármi, és nekik kell becsukni utána, mert ő csak kinyitni tudta.

2016. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hang is lehet.
2016. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!