Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek tartjátok a "stalkerkedé...

Minek tartjátok a "stalkerkedést"? Magyarázat a leírásban.

Figyelt kérdés
Stalkerkedésen (nem tudok rá jobb szót, talán követés, megfigyelés) értem. Nem hiszem, hogy lesz bárki is aki normálisnak tartja, de érdekel ti mit gondoltok erről? Vagy arról a személyről, akinek "ez a hobbija", hogy embereket figyel meg vagy követ helyekre, dolgokat derít ki róluk. Esetleg ismertek olyan személyeket akik ehhez hasonlóak?

2016. okt. 19. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Marhaságnak tartom.Nem ismerek ilyet egyébként szerencsére, de úgy vélem, nem komplett, aki ilyet csinál.Vagy temérdek szabadidejét nem tudja mire elcseszni.De nem is értem, mi értelme vadidegen emberek után koslatni és figyelni.minek?Ez egy érdektelen dolog szerintem, hiszen nagyjából mindenki ugyan azokat a dolgokat csinálja.
2016. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom próbál információkat gyűjteni, és elvileg nem vadidegenek számára.
2016. okt. 19. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy bántanám őket nagyon.
2016. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek? Ha kiderülne hogy valaki ezt csinálja szájba rúgnám. Nagyon hasznos ha megfigyelsz valakit, de csak egy dologra. Arra hogy rájöjj hogy bántsad. Másra nem jó.
2016. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném én is kideríteni, hogy miért csinálja? Bántani nem hiszem, bár tudom róla, hogy a múltban volt sok emberrel problémája. Talán így próbálná meg a támadásokat megelőzni és azonnal visszatámadni?
2016. okt. 19. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak tartom az ilyet. Ismerek olyan emberkéket, akik ezt csinálják. Egyszerűen unalmas az életük és valamit csinálniuk kell.
2016. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Én egyszer csináltam. Egy srác nagyon tetszett, úgyhogy hazáig követtem.


Szerintem attól függ, hogy mi a szándék mögötte. Ha nem akarod elrabolni, kirabolni, továbbadni valakinek, amit kiderítessz, sőt észre sem veszi, akkor semmi baj.

2016. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon illik rám. :D 12-18 éves koromig ezt csináltam, de csak öncélúan. Motivált voltam nagyon, élveztem, hogy egyre több és intimebb dolgot tudok kitalálni egy idegenről, ismerősről. Most 22 vagyok, egyrészt egyetem és munka mellett időm sincs rá, másrészt nem is érzek rá annyira erős késztetést. :)
2016. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!