Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzhetném le a párkapc...

Hogyan győzhetném le a párkapcsolatoktól való félelmemet?

Figyelt kérdés

Elég bonyolúlt, és zavaró problémám van eddig sok barátnőm volt és folyamatosan vannak lehetőségeim is..de egyész egyszerűen amikor bele gondolok,hogy vele lennék az adott nővel vagy úgy alapból rágondolok, hogy párkapcsolatban vagyok elkap a gyomorideg ,de szószerint..

És a legrosszabb az egészben ,hogy folyamatosan keresnek a csajok, de nem tudom megírni nekik ezt a problémámat (tudom miért alakult ki bennem), de nem tudom hogyan lehetne legyőzni.


Legtöbbször egy ilyen kényszeres megfelelés jut eszembe az egészről...nem tudom miért, és minden szempontban kapcsolatban. Magukkal a nőkkel is csak a szexig tudok csak eljutni mi lehet a baj? Mivel lehetne orvoslni ezt a dolgot? 24f


2016. okt. 20. 22:38
 1/2 A kérdező kommentje:
ráadásul nem tudok senkit megszeretni:/
2016. okt. 20. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod oldani ezt a problémát, mindenképpen keress pszichológust.


Én is félek a párkapcsolatoktól. Inkább attól, hogy mit várnak el, milyennek kéne lennem, ha párkapcsolatban élek.

2016. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!