Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek gonosszá válni és...

Kezdek gonosszá válni és valahogy élvezem, de miért?

Figyelt kérdés
olyan vagyok leginkább mint Loki szeretem hátulról összekavarni a szart másoknak.. összeveszteni egymással az embereket.. másokkal vmiféle csínyt tenni ami sokáig bosszanthatja őket.. de régebben vhogy nem ilyen voltam sokkal inkább segítőkész és inkább mások megbékítésére koncentráltam... de valahogy elegem lett ebből mert azt vettem észre mintha csak akkor kellenék mikor segíteni kell egyébként meg mintha levegő lennék mikor nekem lett volna szükségem segítségre akkor nem kaptam viszonzást és valahogy meggonoszodtam azt hiszem mással is volt már ilyen? meg egyre inkább azt veszem észre h az érvényesül legjobban aki gátlástalan csal lop hazudik és másokon átgázol... és egyre inkább úgy érzem vmiféle hasonló viselkedési formát kellene felvennem mert maga a létem az életben maradásom kérdőjeleződik meg ezzel... olyan ez állapot mint a partra vetett hal esete tüdő nélkül hiába vagy jó vagy meghalsz vagy meggonoszodsz

2016. okt. 22. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Inkább tanácstalanság,önismeret hiánya,túlérzékenység.
2016. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez is a figyelem kikövetelésének egyik formája, de próbálj úrrá lenni ezen, mert nem ez a jó módszer.
2016. okt. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szimplán olyan lettél, mint a környezeted. Ha a környezetedben negatív emberek vannak, akkor ez ragad rád.
2016. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán azért törekedsz annyira mások életének megkeserítésére, mert neked nincs sajátod. Alakítsd ki azt, foglalkozz a saját dolgaiddal, találj egy megfelelő hobbit, ami nagyon leköt. Ha meg leszel elégedve a saját dolgaiddal, nem fogsz nagyon erőlködni, hogy mások életének tönkretételével próbálj kis sikerélményt/ boldogságot elérni.

Volt egy ilyen időszakom, de nem tetszett, így inkább nem beszéltem az emberekkel, és figyelek, hogy ne adjak tanácsot sem.

Ja, tévedtem, most is azt teszem :\ de talán már nem azért, hogy rosszat tegyek :P

2016. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel én is nem rég változtam meg teljesen, bár igaz, hogy én nem voltam gonosz, de az idegrendszeremnek köszönhetően mindenen felkaptam a vizet. Ha fociztunk és mellérúgtam, akkor a földet ütöttem, ha valaki beszólt, akkor a ruhájánál fogva felemeltem és úgy tartottam egy kis ideig, majd leraktam. Egyszóval totális forrófejűség.

Aztán kikértem a véleményét egy olyan embertől, aki ellenkező nemű, és jó embernek tartottam, és azt mondta hogy nagyon gázos, így újraértékeltem mindent, rájöttem, hogy ha pl. hidegvérrel focizok, akkor sokkal több mindenre vagyok képes, mivel higgadtan teljesen a játékra vagyok képes.


Azt tanácsolom, hogy kérj mindenkitől bocsánatot, akinek kárt okoztál, majd tégy jó dolgokat velük.

Pl. ha valakivel kötekednek, te légy az, aki a célpont mellé áll.

Az emberek a legapróbb segítséget is megjegyzik. Ha leesik valamijük, akkor vedd fel.

Nem azt mondom, hogy nyald ki a... tudod..., hanem azt, hogy légy normális.


Ha sok a sötétség (itt: másféle emberek), akkor légy te a fény, aki fényesen ragyog, és ezért bár páran nem kedvelik, de a legtöbben szeretik.

Sok sikert!

Ui: A nemedre kíváncsi lennék.

2016. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!