Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rendbe lehet ezt...

Szerintetek rendbe lehet ezt hozni valahogy?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni jöttem és tudom, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek. Van egy csodálatos párom, akivel le szeretném élni az életem, és azt hiszem, fordítva is így van ez. :) Együtt is élünk.

De vannak anyagi gondjaim. 3 éve fel kellett vegyem a Diákhitelt, mert a szüleim nem tudták volna támogatni az egyetemmel járó költségeimet. Akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak. Utána elköltöztem otthonról, akkor diákmunkát is vállaltam és továbbra is jött a Diákhitel a számlámra.

Azonban úgy alakult, hogy ott hagytam az egyetemet (mert inkább dolgozni akartam), de ugye a Diákhitel tartozásom pedig ott van. Másfél millió forintról van szó. Közben még lett két másik, kisebb összegű tartozásom. Most kaptam egy jól fizető munkát, szeretném valahogy rendbe hozni az életemet, szeretnék elkezdeni spórolni, hogy a párommal az albérletünket saját lakásra cseréljük. Ugye még nincs minden veszve? Tudom, hogy igazából mind a három adósság elkerülhető lett volna... de sajnos így alakult.



2016. júl. 18. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenleg a diákhitel minimum törlesztő összege 6400 Ft. havonta, ha jól tudom. Ha jó a fizetésed, akkor ez minusz lesz havonta, s talán meg sem, érzed ám fizetheted majd egy életen át. Vagy összegürcöltök annyi pénzt, hogy egyben letudjátok. Nincs még veszve semmi.
2016. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A páromat ki szeretném ebből hagyni, nem volt még képben, mikor ezt a hülyeséget csináltam.
2016. júl. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!