Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeseknek mi bajuk van...

Egyeseknek mi bajuk van azzal, hogy inteovertált, nyugis, otthonülős típus vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem értem, hogy ezért miért kell valakit bántani.

Főleg, mert azt veszem észre, hogy a hozzám hasonló emberek becsületesebbek és megértőbbek.


2016. okt. 23. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt én sem tudom...

Nekem folyton megemlítik, hogy csendes vagyok Xd

2016. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozok.

26f

2016. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%

Aki nem otthonülős, nem tudja elképzelni, hogy milyen érzés lehet.

Pedig tényleg jó, én sem megyek ki, ha nem kötelező.

De! Sokan depressziósnak hisznek. (Legalábbis engem)

2016. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A probléma a megértéssel van itt. Különbözik a világa egy introvertáltnak és egy extrovertáltnak. Nehezen tudják átérezni a másik dolgait vice-versa. Egyébként nehogy azthidd, hogy emiatt mindenki bántani fog, csupán vannak bunkó emberek, akik nem tudnak elfogadni/megtűrni másokat, mert különböznek.
2016. okt. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bántanak ezért? Különben meg te is szépen megítéled ám azokat, akik nem olyanok, mint te. Miért gondolod, hogy aki más, az nem becsületes vagy nem megértő? Csak az életmódban tértek el, de hogy ki mennyire becsületes vagy megértő, az nem ezen múlik.

Én nem bírok állandóan otthon ülni, szeretek utazni, és nem piszkálom azokat a barátaimat, akik nem. Megyek egyedül is, ha senki nem jön velem, aztán mesélem az élményeimet, miután hazajövök. De nem maradnék itthon csak azért, mert nincs, aki csatlakozna, mert engem hajt belül valami, hogy menjek, aztán az utazásaim során új ismeretségeket is kötök. Persze, társnak nem választanék olyat, aki nem tartana velem, mert jobban érzem magam olyannal, aki hozzám hasonló ritmusban él, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogadom el azokat, akik otthonülők.

2016. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utazni és kirándulni én is szeretek, csak nem vagyok az a kifejezetten pörgős, nagyhangú típus.
2016. okt. 23. 12:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki utazik, az nem otthonülő...
2016. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!