Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan pszichiátriai...

Létezik olyan pszichiátriai betegség hogy egy 18 év feletti ember szeret olyan dolgokat hazudozni amik nyilvánvalóan nem igazak?

Figyelt kérdés

és talán még önmagának is sikerül bemagyarázni azt hogy igazat beszél. Ez egy elég idegesítő dolog. Ez betegségnek minősül vagy csak egy jellembeli probléma, feltűnési viszketegség?

A válaszokat köszönöm!



#füllentés #betegség #hazudozás #krónikus hazudozás #pichologiai betegség
2016. okt. 23. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen létezik. Pszeudológiának hívják. Ismerek is olyan embert, akinek tuti ez van.
2016. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, de ez inkább csak feltűnési viszketegség az illető részéről. Egyébként normális, kedves, rendes, jószívű, de a történeteit mindig kiszínezi ilyen képtelenségekkel, de szerintem észre sem veszi, hogy ez nyilvánvalóan nem igaz.
2016. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen, és van úgy, hogy betegség.
2016. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mikor egyetemre kerültem szégyelltem hogy nem volt még barátom ezért ha rákérdeztek azt mondtam hogy volt, meg nem vagyok szűz stb, szégyenérzet miatt hazudtam ismerkedések során. Önvédelemből tettem, hogy ne nevessenek ki, nem vagyok rá büszke.Viszont nem találtam ki olyan történeteket ami a fantáziám szüleménye,volt valóságalapjuk.
2018. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!