Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mér mondja (sok vallásos...

Mér mondja (sok vallásos ember) azt a leszbi/meleg/transz/biszex emberekre hogy "betegek"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 18:20
1 2 3 4
 1/37 Inessential ***** válasza:
89%
Mert ez torzítja a világképüket.
2016. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem a vallással függ össze, csomó ember elfojt magában dolgokat, és így adja ki magából. Főleg, ha mondjuk olyan légkörben nevelkedett, ahol ez szintén jellemző volt.
2016. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
32%

Nem csak vallásosok mondják.

Egy egészséges társadalom szemében igen,egyszerűen betegek,mert egészséges ember nem párosul azonos neművel.

2016. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagyok vallásos, mégis így vélekedem.
2016. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Blade Bone ***** válasza:
23%
Szembe mennek a születési kiválasztódással, nem akarják elfogadni azt, amilyennek születtek, betegek. Mást nem lehet olyanokra mondani, akik a saját nemükön belül létesítenek kapcsolatot.
2016. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%

Mert vannak olyan korlatoltak es ezt gondoljak. Mast nem lehet erre mondani. Csak a buta, szuklatokoru emberek hiszik ezt.

A sajat undorukat tobbre tartjak ket ember egymas irant erzett szerelmenel. Nonszensz.

2016. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
79%
Minél vallásosabb valaki, annál kirekesztőbb. Így ezen nem kell csodálkozni.
2016. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%
Hetes, ez nem igaz. Sok nagyon vallásos embert ismerek, akik egyáltalán nem kirekesztőek. Tudom, akkor biztos ők a ritka kivétel, de akkor meg minek általánosítani?
2016. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

megmagyaráznátok nekem, hogy a melegség mitől lesz betegség?

nem olyan választ várok hogy azért mert csak..azért mert nem normális..akkor mitől lesz nem normális? tudnátok nekem valami normális választ adni erre?

2016. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
16%

mert eltérő a normálistól..

ha valaki szellemileg eltér a normálistól pl autista az is beteg.. a beteg több értelmű szó, abnormáis helyett is lehet használni.

2016. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!