Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók és mogorvák a...

Miért bunkók és mogorvák a pénztárosok?

Figyelt kérdés
Azt nem értem hogy miért van az hogy egy üzletben a pénztáros,pultos olyan mogorva alig várja hogy elmenj,ráförmed a VÁSÁRLÓRA. Pedig ő azért kap fizetést hogy kiszolgálja a vevőt! Persze értem hogy kevés a fizetésük meg minden,de erről csak ők tehetnek. De ne a vevőn töltsék ki a haragjukat! Én állatorvosnak szeretnék majd továbbtanulni. Mert én nem akarok pultos lenni. Na mindegy ti mit gondoltok erről? Volt veletek olyan hogy a pénztáros mogorva volt? A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 23. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Olyan volt, hgogy vásároltam egy csomó cuccot, erre a pénztáros mikor lehúzta az összeset benyögte, hogy na végre megszültük. Nem hogy örült volna, hogy mennyi mindent vettem. Kedvem lett volna ott hagyni mindent.

Meg olyan is volt, hogy 900 valamennyit fizettem, de csak 10.000 volt nálam és elkezdett pofázni meg pofákat vágni a pénztáros, hogy miért nincs nálam kisebb.

Sokszor van olyan is, hogy csak leb*sszák elém a visszajárót.

2016. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Pont a héten. Vettem egy kis ajándékdobozt és egy gyertyát. Odamegyek a pénztárhoz, köszönök, lerakom a kosarat. Ő háttal csinált valamit. Beütötte az ajándékdobozt, mondja mennyit fizessek.mondom hogy a gyertya is ott van még. Flegmán nézett. Azt is beütötte a gépbe. Kifizettem. Belerakta egy szatyorba a kosár mögé majd újra elfordult. Elvettem a szatyrot. De kb a pénztárgéphez kellett benyúlni érte. Nem is köszönt ... majdnem odaszóltam hogy neked is szia egyébként!


Nem ez volt az első eset. De én ezt tapasztaltam kávézóban is. A pultos kint állt az ajtóban. Mellette mentünk be, ránk sem nézett nem is köszönt. Utána flegmán szolgált ki...


22L

2016. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
De könnyen dumálnak itt egyesek... Ti szivesen dolgoznátok havi 70-80 ezer ft-ért sokszor 12 órában, ugye?...
2016. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Bármilyen furcsa is elhinni de a pénztárosok is EMBEREK akik között vannak ilyen, olyan, amolyan személyiségűek. Nem lehet általánosítani, ugyan úgy mint ahogy egyik foglalkozást tekintve sem. Biztos rossz napja volt, és idővel kiborul a bili:) Amúgy természetesen velem is történtek negatív események ebben a témában, de nem az anyám, nem ismerem. Mondjon amit akar.


A másik. A pénztáros pont leszarja, hogy 100 forint értékben, vagy 10000 forint értékben vásárolsz. Se kedvesebb, se mogorvák nem lesznek a vásárlás összegétől. Aki pluszt láthat a vásárlási összes mennyiségéből az esetleg a szakeladó, nagyobb barkács boltoknál. Üdv!:)

2016. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként nem értem, akik itt rendszeresen más kérdéseknél is leszólják a melósokat, azok mégis miből élnek? Honnan van pénzetek? Úgy tudom, munka nélkül nem igazán lehet megélni egy átlagos embernek... Vagy titeket eltartanak? Vagy valamelyik kormánytag rokonai vagytok talán?
2016. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Apám... Velünk meg olyan volt hogy a pénztárnál mondta a nő hogy ennyit meg ennyit kell fizetni,mondták a szüleim hogy utalvánnyal lesz. Az utolsó utalványt már nem fogadta el,ekkor apukám tök normálisan megkérdezte hogy ezt mért nem fogadta el erre a nő meg:mi az hogy mire nem fogadta el hát a kutya meg a macskakonzervre. De kiabálva mondta ezt. Apa meg már kicsit mérgesen szólt a nőre. De egyik ismerősnél meg az volt hogy ott állt a pénztárnál már sietett volna amikor eltelt 15 perc és akkor jött egy eladó. Mondta az ismerős a pénztárosnak: nem ismer meg?

Nem.

Leveszi a sapkáját:így se?

Elnézést de nem...

Én vagyok a VEVŐ ember!!!

A nő meg csak nézett. Azóta mindig sietnek neki az eladók. És köszönöm a válaszokat

12L

2016. okt. 23. 17:32
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem kötelező pénztárosnak lenni.Megszerzitek az érettségit,(már akinek még nincs) majd jelentekeztek valmilyen képzésre (ami érdekel).
2016. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Ja akkor aki keveset keres annak bunkónak kell lenni, nem kell köszönni sem a vásárlóknak? :D

Aha.. Akkor majd én meg bepanaszolom és 70 ezret sem fog keresni. Na akkor majd flegmázzon otthon! A boltba nem azért megyek hogy lebasszanak.. Miért nem tanult többet?

2016. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen mindenkinek lehet rossz napja:) de vannak olyanok is akik alapba is rossz természetűek,azok modorálják magukat.
2016. okt. 23. 17:35
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Sokszor nem is köszönnek. Persze tisztelet a kivételnek mert ismerek nagyon barátságos pénztárosokat is.
2016. okt. 23. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!