Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor szerelmes az ember,...

Ilyenkor szerelmes az ember, vagy simán megőrült?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom nem tudom mivan velem. Megismertem egy csajt, de még nem történt semmi komoly dolog csak beszélgettünk ilyesmi meg alapból nem is vagyok az a romantikus alkat, de ami most van velem az kritikán aluli de tényleg. A gyomrom így néha elkezd émejegni/kavarogni vagy én már nem tudom akkor egyszer csak úgy magától felmegy a vérnyomásom meg össze-vissza ver a szívem, és még néha enni sem tudok normálisan mert mintha gyomron vágott volna valami. Az utobbi napokban nincs rá szebb szó tiszta hisztis lettem... meg néha kiráz a hideg már elnézést ,de ez mi a f**z? Nem az első barátnőm lenne eddig 5 volt de még soha nem voltam ilyen szarúl a semmitől most valami baj lehet velem, vagy ilyenkor mivan megtudná valaki mondani? Mert komolyan mondom kezdek aggódni, hát saját magamat nem bírom elviselni néha. 24f

#énmárnemtudom.
2016. okt. 24. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amikor szerelmes lettem,agyilag teljesen kiborultam.A gyomromban pillangók repkedtek,a torkomban nem tudom milyen érzés, de nagyon szépnek tünt:),a szivemet azt éreztem,hogy szabályosan darabokra törött.Etvágyam nem volt, a pulzusom hol gyorsan vert hol lassabban.A csillagokat bámultam és egyet ugy képzeltem,mintha kommunikálna velem.Ez legalább igy ment néhány napig,ja és melegséget éreztem magam körül,viszont hányingerem nem volt és a gyomrom sem fájt.
2016. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, ismételten azt tudom mondani ez nem szerelem. A szerelem az olyan érzés mintha a mennyországba kerültél volna, azt érzed, hogy repülni tudnál, egy nagyon erős boldogság érzés.


Amit éreztek, azok a szimptómák, az elutasítástól való félelem, ezek a tünnetek szerelmi bánat, beteljesületlenség; a test vegetatív idegrendszerre ható negatív mentális struktúra.


A szerelem nem okoz negatív diszfunkcionális symphtómiát.

2016. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem vagy szerelmes. ha az vagy, akkor tudod, hogy az vagy, mer látod a lányon, hogy nagyon szép, és tetszik. Te nem vagy szerelmes. Egyszerűen csak hisztis vagy. Szerintem mindig is ilyen voltál, csak most vetted észre magad. Ha szerelmes vagy, ha nem, változtass magadon, mert így szakítani fog veled a lány. Egyiknek sem az kell, hogy hisztizzen nekik egy férfi a nyakukon.
2016. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"az elutasítástól való félelem, ezek a tünnetek szerelmi bánat, beteljesületlenség; "


#12-es nagyon-nagyon szakszerű vagy, oda ne rohanjunk, de ezek - sajnos- hozzátartoznak a szerelemhez


"A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok."

Petőfi

2016. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kedves #14


A függés nem szerelem.

Az anyukánkról le kell időben válni.


Szeparációs félelem, nem szerelem..

2016. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

miből gondolod, hogy "függésről " írt a kérdező és én?

szerintem nem volt most itt ilyenről szó...

mi akkor a szerelem?

szerintem valakiben, egy lehatárolt formában meglátni a végtelent

ez megrendítő élmény, nálunk nagyobb élmény - ezért szólnak az énekek, versek "sötét veremről" amibe "beleestem" "átkozott gyötrelemről" vagy arról "beborít"


A kérdező csak a fizikai hatásairól ír, "nem romantikus alkat", most itt az ideje, hogy azzá váljon, a versek segítenek ennek a megrendítő élménynek a megfogalmazásában.


Shakespeare drámáiban az emberekre lesújt villámként a szerelem... Ilyen hőfokon persze csak rövid ideig tart, mert elégetné az embert - ennek kellene átmennie egy lassú görögtűzzé, ami életre szól. Ez persze ritkán sikerül. Mégis ezt az állapotot egész életünkben nem felejtjük el.

És ha elmúlt keressük. De mivel nagyobb nálunk, így nem is találjuk többet - a szerelem talál meg minket...

2016. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Nem vitatkozom, majd rájössz miért szenved az emberek 80%-a az állítólagos szerelemtől.
2016. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!