Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Szerelmes vagyok egy lányba, de kiderült hogy van barátja szerintetek örökre megutálna a lány ha leverném?

Figyelt kérdés
Csak úgy féltékenységből, de nagyon nyugodt lenne a lelkem :D

2015. nov. 1. 19:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mármint a pasiját :D
2015. nov. 1. 19:53
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas vagy ha komolyan ezen agyalsz!
2015. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:D
2015. nov. 1. 19:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ártott neked valamit? Mert szerintem az, hogy régebb óta ismeri a lányt és egy párt alkotnak, az nem ok arra, hogy összeverd :) El fog múlni hidd el ;)
2015. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Fére hívott is ki osztott, be oltott :D
2015. nov. 1. 19:58
 6/19 anonim ***** válasza:

Jogosan osztott ki?

Valószínűleg meg. Hazamenne sírva a srác, és megmondaná, hogy többet ne találkozzon veled. A lány meg nem alfahimként tekintene rád, hanem erőszakos vadállatként.

Most vagy verd meg a srácot és felejtsd el a lányt, vagy várj, előbb-utóbb csak szakítanak.

2015. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt tervezem hogy hívok kettő havert, mikor kíséri haza a csajt akkor oda megyek hozzá hátba rúgom, akkor remélem le fekszik.. Szét verem a pofáját aztán jöhetnek a haverok ráadásnak.
2015. nov. 1. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen kedves vagy akkor simán megdumálhatnánk egy találkozót hogy én is levezethessem valakin a felgyülemlett tehetetlenségemet és csalódásomat.
2015. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha ezt tervezed hívj engem is. hármatokat huggyá fossá darállak. :))

Annyira unlogikus vagy sztem elöbb foszlanék el minth megtudnálak ütni, de adhatunk neki egy próbát. :DD

2015. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
xDDDD
2015. nov. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!