Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki kibukott az egyetemről?

Figyelt kérdés
Elsősorban azon személyekre lennék kíváncsi, akiket már érintett a hallgatói szerződés (tandíj visszafizetése), persze bárki leírhatja a történetét, akinek nem sikerült diplomát szereznie. Derékba tört a karrieretek vagy más (nem diplomát igénylő) területen tudtatok-e érvényesülni? Milyen most az életetek? Írjatok egy nem/kor kettőst is illetve azt, hogy milyen diplomát nem sikerült megszereznetek és most mit dolgoztok! Nagyon kíváncsi vagyok a történeteitekre, mert én is pengeélen táncolok.

2016. okt. 24. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még nagyon régen (a szerződéses fa...ság előtt) kezdtem az orvosit.

Nagyon csórók voltunk, de ez kb. filmbe illő.

A suli mellett dolgoznom kellett nem keveset.

Aztán egy idő után egyre több UV-m lett ez miatt, majd választanom kellett.

Vagy élek vagy .....


A mai napig bármikor készen állnék rá, (kb. fél éves rákészüléssel), hogy ott folytassam ahol abbahagytam.


Talán majd nagymama koromban ez sikerülni fog, amikor is nem akarok unatkozni az idősek otthonában, és az össszes nyugdíjamat a tandíjra költöm.


Jelen esetben már jó pár éve matek (főleg magán) tanárként élek, de több mint unalmas, (mármint nem a matek), mert hiányzik a folyamatos kihívás a szellemi megterhelés és a többiek.


Nem érzem, hogy 100%-an derékba tört volna a karrierem, mert most is jól élek, de azért bennem van a pici szálka, hogy ha orvosként diplomázok, akkor most hogy élnék, illete, hogy van-e valamikor lehetőségem arra, hogy ezt a vágyam teljesítsem. Függetlenül attól, hogy akár csak 1 napot is dolgoznék az adott szakmában


36/N

2016. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, de majdnem. NAgyon sok 3/3-as tárgyam volt és volt, hogy csak egy hajszálon múlt a dolog. Viszont nagypn sok barátomat kiszórtak már. Sok 1-2 év kihagyással visszajött, nem tudom minek, sz.rt sem ér ez a szak, már bánom, hogy elkezdtem
2016. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!