Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki Taügetosz pozitívnak tartja magát? Ha ige, indokoljátok meg miért?

Figyelt kérdés
Ha létezik ma még Taügetosz pozitív ember, az biztosan én vagyok. Csak röviden magamról: 170 vagyok 54 kilóval, emellett rövidlátó, lúdtalpas és gerincferdüléses is vagyok és 39-es a lábam, arról nem is beszélve, hogy ott alul sem vagyok elengedve (15-16 centi hosszú és 3,7-4 centi vastag földimogyorónyi méretű herékkel). Ezekből kiindulva totálisan önbizalom hiányos vagyok, nincsenek barátaim (barátnőről nem is beszélve) és a tanulmányaimmal is kínlódok. Szóval totál káosz az életem. Várom, hogy teljenek a napok és sodródok az árral. Na ez voltam én, most kíváncsi lennék rátok. Ti adott esetben miért tartjátok magatokat Taügetosz pozitívnak?

2016. okt. 7. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Én. Dettó rövidlátó vagyok de ez annyira nem zavar...Inkább a belső dolgaim miatt


Egy önsajnáltató 22éves leszbikus vagyok se kapcsolatom,se normális munkám és minden fas.ságért csak nyavajgok. Idegileg sem vagyok teljesen rendben. Szorongással és depresszióval küzdök. Semmi kilátásom a jövőre és semmi jót nem találok a jelenemben sem

Hát jah. Taügetosz pozizív. Nem kicsit

22LL

2016. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
A barátnő nem feltétlenül minden, attól még, hogy nincs barátnőd nem vagy köteles rosszul érezni magadat az életben. A farokmérettel nem feltétlenül van baj ha csak nem milliméterben értetted a számadatokat, vannak ennél kisebb farkak is (12-13 cm), mégis volt/van barátnője az illetőnek, mert egy kapcsolat lényege nem elsősorban a centiméterekről szól; hanem arról, hogy szereted-e a párodat avagy sem.
2016. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

"15-16 centi hosszú" Ez teljesen normális... Könyörgöm ha felmerül h valami fura benned nézd meg az átlagot, és akkor nem lenne ilyen problémád és komplexusaid.


39-es lábbal meg mi a baj? Gerincferdülésem nekem is van, ezen segít a gyógytorna. Tedd helyre magad, kezdj el sportolni, ezáltal szert tehetsz önbizalomra.

2016. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Hozzáállásodon változtass. Nincs másra szükséged.

1#nek már több dolog kell, ment is privát.

2016. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Mi nem elég neked 15-16 centiméteren, te szerencsétlen? Teljesen jó méret, képzeld el, ez átlag feletti. Amúgy meg tanuld már meg lemérni rendesen a vastagságát és a körméretét nézd. Istenbarma.
2016. okt. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól hogy külsőre nem vagy egy jól sikerült példány, még nem feltétlenül kell leírni magad.


Szerintem a külső max barátnő szerzésnél számít, igaz ott hatványozottan. de ettől függetlenül lehetnek barátaid, eljárhatsz bárhova, sportolhatsz, vagy épp tanulhatsz, képezheted magad, és lehetsz sikeres ember.

2016. okt. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szep, de mar elfogadtam.

Kihozom magambol a maximumot es torekszem a jobb elet eleresehez, fejlesztem magam folyamatosan.

2016. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5: Képzeld le tudom mérni rendesen és a körméret 11,5 cm (ami rohadt kevés), de mivel a pénisz keresztmetszete nem szabályos kör, ezért a vastagsága 3,7-4 körül van. Aki azt mondja, hogy ilyen vékony cerkával egy nőt is ki lehet elégíteni, az hazudik. Anno egy tiniknek a védekezésről és a biztonságos szexről szóló program keretén belül kaptam egy fiataloknak szánt minta óvszert és még az is lötyögött. Akkor el tudod képzelni milyen vékony.
2016. okt. 8. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Korod?

Amúgy én 19/F, 174 cm, 59 kg, 17 cm, 42-43-as lábméret. Ez se sokkal jobb, ráadásul még beszédhiba, lustaság is.

2016. okt. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Árulja el már valaki h mi a baj a a lábmérettel??!
2016. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!