Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Van köztetek olyan,...

Csajok! Van köztetek olyan, aki külsőre nagyon (elég) vonzó viszont nincs diplomája (nem is lesz) és teljesen átlagos munkát végez (tehát nem keres olyan egetrengetően sokat)?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert szinte minden olyan lány/nő ismerősöm, aki egy kicsit is vonzó/dekoratív, kivétel nélkül vagy egyetemre jár, vagy pedig már végzett. Ezt pedig nem tudom mással magyarázni, minthogy a szépség egy olyan extra motivációt és önbizalmat ad, amivel még egy átlagos képességű lány is simán megszerez egy diplomát. Fiúknál is hasonló bár kevésbé egyértelmű ez a jelenség. Közülük is a magas szépfiúk kivétel nélkül nagy karrieristák. De tény, hogy vonzó/szép csajt még nem láttam alja munkát végezni. A szépség tényleg ekkora ütőkártya lenne? Írjátok le a saját történeteiteket!

2016. aug. 29. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy kiket emel ki az agyad nem azt jelenti hogy akiket nem, azok nem léteznek.
2016. aug. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt pedig nem tudom mással magyarázni, minthogy a szépség egy olyan extra motivációt és önbizalmat ad, amivel még egy átlagos képességű lány is simán megszerez egy diplomát."


Ez úgy hülyeség, ahogy van.

2016. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nézz már körül egy tescoban, hogy hány olyan kis pénztáros, meg árufeltöltő csaj rohangál ott, aki előtt megnyalnád a két ujjadat. És nem mindegyik diákmunkás.
2016. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezek után egy érintett személy végre válaszolna a kérdésemre?
2016. aug. 29. 23:14
 5/11 A kérdező kommentje:
#3: Honnan tudod, hogy nem mindegyik diákmunkás?
2016. aug. 29. 23:15
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Talán onnan, hogy van ott ismerősöm.

Plusz nézz körül egy vendéglátós, vagy egy bolti eladó képző iskolában. Tele van jó csajokkal.

Amit írsz, abban annyi igazság lehet, hogy minimálbérből és napi 8-10 óra munkával nehezebb kigazdálkodni a pénzt és az időt, ami a jónőséghez kell.

2016. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem úgy értette, hogy már látszik rajtuk, hogy idősebbek, és már nyilván nem suliba járnak, hanem rendesen dolgoznak. :D
2016. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

"Ezt pedig nem tudom mással magyarázni, minthogy a szépség egy olyan extra motivációt és önbizalmat ad, amivel még egy átlagos képességű lány is simán megszerez egy diplomát."


XD


Te olyan őszintén buta vagy.

2016. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szépség egyfajta harmónia test és lélek között, ami belülről jön. Nem függ a képzettségtől és a munkától, de kétségtelen, hogy manapság minden viszonylag értelmes ember igyekszik minél jobb képzettséget, műveltséget, iskolázottságot szerezni. Csak a nagyon buta vagy szegény, esetleg szerencsétlen családi hátterű embereknek nincs lehetősége egyetemre járni. Az egyetemen azonban a szépség nem feltétlenül jelent előnyt, sőt a feltűnőség bizonyos esetekben hátrányt is jelenthet.
2016. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én több ilyen lányt is ismerek. Érettségi a legmagasabb végzettségük. Minimálbérért dolgoznak. És szépek.


30/N

2016. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!