Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen csajoknak nincs...

Az ilyen csajoknak nincs szégyenérzetük?

Figyelt kérdés
A Tescoban álltam sorban és előttem volt egy csoró meg egy csaj,együtt voltak.A csoró tipikusan az a típus volt,akire első ránézésre rávágod,hogy életében nem fog nemi kontaktusba kerülni senkivel,a csaj pedig az a modell alkat aki után bárhol megfordulsz.Semmi baj,biztos csak testvérek,vagy ismerősök.Mikor kimegyek látom,hogy a parkolóban csókolóznak egy nem is olyan drága(max 8-10 ezer eurós) bmw ben.Így már minden világossá vált számomra.A csávónak rendkívül megnyerő személyisége lehet amibe azonnal beleszeretett az ifjú hölgyemény.A gyereknek annyira nincs köze az élethez,hogy a két vonal közé nem tudott beparkolni,de ettől független lehet,hogy havi egyszer még meg is húzza a csajt.Az ilyen csajoknak nincs szégyenérzetük?Ennyire fontos az a tetves pénz,most komolyan?:D
2016. okt. 25. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Jeeee, valaki irigykedik :D

fáj, hogy neked se jó nőd, se jó kocsid? Ezért te szégyelled magad? Az alantas gondolkodásodat szégyelled?

2016. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
:D tescos csaj, most komolyan, szerinted mennyi iQ val rendelkezik? Most az hogy jól néz ki- kiteszi mindenét az más kérdés, nő van pnci a lába közt, ez az egyetlen fegyvere, és a szenny lapok is ezt erősitik a nőbe hogy ha ostoba, hülye tyúk vagy akkor legalább vegyél fől szexi ruhákat sminkeld ki magad és elérheted álmaid pasiát.. Én mostanság cigány lányokon szoktam látni ilyen elegáns kirivó ruhát, fejben azt hiszik hogy ők miss Magyarország szépsége.. De ha annyit kérsz vigye már le a szemetet, vagy csináljon már valami főtt ételt, ott meg is hal a dolog :D aztán meg ebből kiindulva lehetne sorolni h miért van annyi viszály kapcsolatokban.. Egymásra mutogatnak :D hát de tiszta röhej
2016. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

Neked nincs szégyenérzeted kiírni egy ilyet?

Most erősen nekiállnék másolgatni meg húggyá-fossá oltani téged, de basszus.. egész szöveget ki kellene másolnom és mindenedbe belekötnék.

Ennyire borzalmasan buta, sehogy sem gondolkozó, tudáshiányos vadbarmot nagyon nagyon nagyon ritkán látok.

Mély sajnálatom mindenkinek aki ismer és el kell tűrnie és persze neked is amiért magadat el kell és még észre sem veszed mind ezt.

5 éves kretén.

2016. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Látom, esz a penész, hogy neked nem jut jó nő. Mondjuk, megértem: ezzel az agyműködéssel...
2016. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Csak az érdekházasságok ritkán boldogok. Valamint akár évtizedek múlva is azt mondhatják egymásnak hogy ebből elég és elválnak. Az érdekházasság nem több egy munkahelynél, ahol szintén anyagi érdekből köttetik szerződés. Az érdekházasságban gyakori a félrelépés is. Sok érdekkapcsolatot láttam amiben a jó csaj folyton a jóképű fickókon legeltette a szemeit, de a párját még átölelni sem kívánta. Mert vele csak azért volt, amiért egy munkahelyre bemegyünk.
2016. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
De ki vagy te kérdező, hogy így el tudod dönteni RÁNÉZÉSRE, hogy ki kivel miért van együtt? Ezzel felléphetnél a cirkuszban, hallod.
2016. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Úgyis megdönti a csajt és jobb estéje lesz, mint neked.
2016. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg adonisz lett volna a pasi de egy kispolszkiban smarolnak akkor meg az lenne a bajod, mi?
2016. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Te valami kibäszott mentalista vagy, aki ránézésre tudja, hogy ki miért van a másikkal együtt?

Nem öcsém, te egy nyomorék kretén vagy, akibe annyi irigység szorult, hogy csak itt gyakorin tud a frusztrációtól fröcsögő kérdést kiírni...

2016. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedsz a nőre meg a kocsira? :-) És ha érdekből vannak együtt, akkor mi van? Attól, hogy köpködsz, még neked sem az ifjú hölgyhöz sem egy olyan verdához nem lesz több közöd. Aggódjanak az ő szüleik miattuk, ha gond lesz, nem az én dolgom, nem a te dolgod. :-)
2016. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!