Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett divat a lányos...

Miért lett divat a lányos viselkedés fiuknál?

Figyelt kérdés

Mostani tinédzser fiuk teljesen ugy viselkednek mint a lányok sőt még a sminknek sem mondanak nemet néhányan annyira undoritó...

Olyanok mintha eljátszanák hogy ők lányok akik a nagyrészük lenéző is tiszta nevetség ..alig találni férfias fiúkat ..


2016. okt. 26. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

"a nagyrészük lenéző is"


Miért, te nem vagy az, te nem nézed le a mondjuk nem izmos fiúkat?

2016. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát igen sok köztük a bu'zis...

De az elsőnek is igaza van

2016. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig voltak irányzatok, amik divatban voltak, de ez a mai amit írsz nekem is nagyon idegen. Sajnálom, hogy identitászavarnak látszik ez a viselkedés egy külső szemlélőnek és inkább az ugrik be róla, hogy lelki beteg az illető, nem az, hogy divatos.
2016. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Blade Bone ***** válasza:

Múltkorába elcsíptem egy szaftos mondatot valami kiscsajtól, aki elég felháborodottan beszélt néhány fiúkáról, idézem. "ezek a fiúk akkora buuzziik, nem tudnak még baaszni sem rendesen és állandóan nyavajognak"


Sétálás közben ahogy ezt így elcsíptem, még hátra is fordultam, és mondtam, hogy ejj, az kemény. :D De hát most igazából min csodálkozott? A férfi eddig sem a fiúknál kezdődött, de viszont az, hogy már egyes férfiakon is úgy tapad a farmer, hogy hátulról az ember kajak nőnek nézi őket, na az már durva... Nem tudom ezeknek mi van a lábuk közt, vagy mi nincs, de már lassacskán tranzinak is lehetne őket hívni.

2016. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első, nem beszelt senki izmos fiukrol :D komplexusod van? :D am abban igaza van a kérdezőnek, hogy egyre több langyi gyerek van, meg hasonlo.
2016. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tüntetni kellene ezt😱
2016. okt. 27. 07:56
 7/7 anonim válasza:
Amiert a lanyok fiusodnak!
2016. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!