Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Többen is vannak, tehát nem egyedi esetről van szó. Szóval mit gondoltok arról, amikor valaki dagadt, de úgy igazán, 90 kiló és fölötte (leginkább nők) és facebookon állandóan zsíros, hízlaló ételeket, sütiket oszt meg (amiket éppen eszik vagy csak recepteket)? Én nem igazán akadok ki semmilyen poszttól, de ezek mindig kiverik a biztosítékot. Mindig arra gondolok, hogy nem elég dagadt már így is? Vagy arra, hogy ez az, egyed csak, hizzál még, nem vagy elég undorító. Nem lenne baj, ha néha megoszt ilyet is vagy ha nem dagadt az illtő, de hogy rendszeresen ilyeneket posztol és tényleg nagyon durván el van hízva, így sok. Ne mondjátok, hogy tiltsam őket, mert ha valaki ismerősöm akkor nem tiltom és görgetés közben látok mindent, akkor is ha az épp nem érdekel.
2016. okt. 27. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Neked nincs életed, vagy mi?
2016. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok róluk, az ő dolguk, mit csinálnak, mi közöm van hozzá? Hízzon akár 250 kilóra is, ha neki úgy jó, nem az én egészségemről forog kockán. Felnőtt ember, el tudja dönteni, mi neki a fontosabb, nekem ebbe semmi beleszólásom, van saját életem, azzal foglalkozom.

Ha valami olyan ismerősöm akad facebookon, aki idegesítő dolgokat posztol folyamatosan, akkor a minimum az, hogy kiszedem a követést, probléma megoldva.

2016. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolok semmit, azon kívül hogy undorító hányingerkeltő nyomorékok.
2016. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!