Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az olyanokat akik a váratlan/nehéz helyzetekben is lazák.. tudjátok ilyen "lesz ami lesz engem nem érdekel" hozzáállásúak.. Én nagyon stresszes vagyok szóval örülnék, ha ilyen lehetnék én is. Ti hogy vagytok vele?

2016. jún. 23. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én céltudatos vagyok sokszor azért vagyok képes elfelejteni minden más dolgot körülöttem.
2016. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon jó persze,ha valaki nem stresszes,és nyugodt a viselkedése,de a laza,lesz ami lesz nem érdekel elég proller tulajdonság,komolytalanságra,megbízhatatlanságra utal.
2016. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a pihent agyúak XD.

Nem veszik komolyan az életüket, vagy a környezetnek így adják elő, hogy őket semmi nem érdekli, és belül pedig vihar van.

De az is lehet, hogy nem, szóval az ilyenekről, hát nem is tudom, ha nincs semmi céljuk, nem nézem le őket, de Istenem, ha már létezünk, akkor legyen értelme és célja az életünknek, nem pedig "lesz ami lesz".

Én is stresszes vagyok egyébként, mindenen.

2016. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy valaki nem pörög rá a dolgokra, nem agyal állandóan valamin, vagy nem tudja előre mi lesz holnap, az nem azt jelenti, hogy nem érdekli semmi, vagy nincs célja.

Az én célomhoz pl. elég sok idő kell, hogy elérjem. Tudom, nem fog menni egyik napról a másikra, ezért van olyan nap, hogy nem is gondolok rá, de soha nem tévesztem szem elől.

2016. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban tudja, hogy az ilyen helyzetben mit kell csinálni, akkor bírom én is, de ha csak "így menő vagyok" játszik, akkor egy nagy 0.
2016. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!