Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hülyék a Praktikerben?

Miért hülyék a Praktikerben?

Figyelt kérdés

Van egy kártyám amit az Obi áruház állitott ki. Arra való, hogy számlát kérkel vele. Rá vannak irva az adataim, valamint van rajta egy vonalkód, ha rácsippant be se kell irnia, egyből nyomtatja a számlát a nevemmel cimemmel.

Vásároltam a Praktikerben, számlát kértem, s ezt a kártyát adtam oda. Erre ők:

- De ez Obi-s kártya.

Mondom:

- Nem baj, rajta van a nevem, cimem, írják rá a számlára.

- De ez Obis kártya...


2016. okt. 27. 14:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk te is szólhatnál, hogy innen megnézheti az adataimat, amikor átnyújtod a kártyát, ahelyett, hogy szó nélkül az orra alá dugod. Előszörre szerintem mindenki azt hinné, hogy rossz kártyát adtál véletlenül.

Másodszorra nem tudom, hogy miért nem értette :)

2016. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
De az obis kártya.
2016. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

És ez még semmi. Postán is vásároltam vele bélyeget.

Ott nem mondtak semmit, csak adták a számlát.

De az Obi áruház nevét címét írták a vevőhöz:)))

Pedig az jóval kisebb betűkkel van rajta...

2016. okt. 27. 15:03
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
3: Hát ezért kéne elmondanod, hogy mit is szeretnél az OBI kártyáddal olyan helyen, aminek az OBI-hoz semmi köze :D
2016. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

és ez nem elég?


"rajta van a nevem, cimem, írják rá a számlára. "

2016. okt. 27. 16:14
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy intelligens ember hozzáteszi, hogy "Parancsoljon, itt a kártyám, erről lemásolhatja az adataimat."
2016. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Az emberek 95 %-ának fogalma sincs hogy a vonalkód tárolhat személyes adatokat is! Örülj ,hogy te olyan okos vagy és mindenki hülye. Csak nehogy egy random ember meg tőled kérjen olyat amiről azt se tudod eszik vagy isszák.
2016. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

" Szerintem egy intelligens ember hozzáteszi, hogy "Parancsoljon, itt a kártyám, erről lemásolhatja az adataimat."


Te jó ég, oda van írva, hogy ezt mondtam...

2016. okt. 27. 18:41
 9/32 A kérdező kommentje:

"Az emberek 95 %-ának fogalma sincs hogy a vonalkód tárolhat személyes adatokat is! Örülj ,hogy te olyan okos vagy és mindenki hülye. Csak nehogy egy random ember meg tőled kérjen olyat amiről azt se tudod eszik vagy isszák."

És az is oda van írva, hogy mondtam, olvassák el és írják le. Amint az előző hozzászólónak is kiemeltem amit amit írtam.

A vonalkódot nektek magyaráztam el, hogy ez milyen módon működik a kártya.

De úgy néz ki te akkor se tudod, hogy eszik vagy isszák, ha részletesen leírom, akkor se.

Valamint a szövegértelmezés se megy egyikőtöknek se.

Itt tényleg nem szokás értelmezni azt ami le van írva??? Se itt se magában az országban?

2016. okt. 27. 18:46
 10/32 A kérdező kommentje:

Újra kiemelem a mondatot, ami ezt kifejezi, mert úgy látom enélkül képtelenek vagytok észrevenni:


"- Nem baj, rajta van a nevem, címem, írják rá a számlára. "

2016. okt. 27. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!