Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy épül fel egy napotok,...

Hogy épül fel egy napotok, mik a napi rutinok?

Figyelt kérdés
Az érdekel, miket csináltok, időben mire mennyi időt szántok, mennyire megy? Mivel motiváljátok magatokat egy adott dologra? Kort nemet is kérek
2016. okt. 27. 22:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Miket tartotok fontosnak, szem előtt?
2016. okt. 27. 22:50
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Átlagos napon: nagy nehezen felkelek 9-10 körül, délre vagy délutánra elmegyek az órákra, mire hazaérek hullafáradt vagyok. Természetesen addig egy falat nem megy le a torkomon, mert tiszta depressziós vagyok. Itthon bezabálok, néha eszembe jut, hogy tanulni kéne, de nincs erőm és motivációm. Éjfélig/fél 1-ig b****m az időmet a gép előtt (én magam sem tudom hogyan), aztán 35-45 perc alatt fürdés/fogmosás, nagy nehezen bevánszorgok az ágyba (utána esetleg kiverem, ha olyan kedvem van) és kezdődik a nap elölről. Természetesen, ha 8-ra kell mennem, akkor hatványozottan fáradtabb vagyok, de éjfél előtt képtelen vagyok magamat rávenni, hogy lefeküdjek. Meg néha elmegyek lötyögni a konditerembe, ha olyan kedvem van.
2016. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy 21/F
2016. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

5:00 kelés, irány munka este 5-ig. Ha fontos vagyok túlóra (mérnök volnék). Hétfő-Szerda mémetóra 18:00-21:00; Csütörtökön táncolni tanulok tanfolyamon. Kedden pénteken futni megyek. Étkezésre egész nap figyelek. Hétvégente shopping, filmezés, punyulás. Olykor bejön valami szokatlan is, buli, hazalátogatok néha, vagy valami, egyre több. 29/F

motivációm: "Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni." és csinálom anélkül h gondolkodnék a szenvedésen.

2016. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Változó mikor kelek, általában 7 és 9 között, több dolog függvényében. Eszem, fürdök, nézek valami sorozatot, aztán elindulok dolgozni. Na, erre már nehéz rávenni magam. :D 8-kor végzek, hazajövök, lezuhanyozom, esetleg nézek valami filmet, aztán éjfél körül megyek aludni. A hétvége mindig szabad, ott változó, mit csinálok. De sosem unatkozom.
2016. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nappalos vagyok,akkor 4kor kelek. 6tol 18ig dolgozom, haza buszozok..otthon mar csak eszek fürdök és alszom. Ha éjszakás vagyok akkor tovább alszom picit, evés/ főzés, fürdés és indulok dolgozni. Szabadnapon takarítok,mosok stb.. Konkrét programom soha nincs,ritkan adódik egy-egy találkozás valakivel...ja,időnként boltba is járok.

24L

2016. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hétköznap:

Reggel 4-kor kelek, elmegyek zuhanyozni, reggelizem, felöltözöm, és elsétálok a buszhoz. A buszon tanulok. Általában 4-6-ig az egyetemen vagyok. Utána a hétköznapokon 2x elmegyek edzeni. A buszon hazafelé az a mániám, hogy új embereket ismerjek meg. Ezért aki leül mellém azzal elkezdek beszélgetni.

Ha hazaértem eszem(napi 5x-i étkezést próbálom tartani), utána olvasok egy kicsit, és lefekszem aludni 21:00 előtt, hogy másnap feltudjak kelni.


Hétvégén

Ált. szombaton letudom a harmadik napi edzésemet, tanulok, barátokkal találkozom, meditálok, és azokkal vagyok akik fontosak számomra(a családommal)


Jelenleg nincs barátnőm, így "Őt" nem kell ebbe belekalkulálnom.

2016. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alvás, szex, rock'n roll, alvás, szex, rock'n roll...
2016. okt. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azokon a heteken, amikor a parom otthon van, heti 3x kb 6:30 kelek, feloltozom es bemegyek a munkahelyemre. Ott a szunetekben bevasarolok, elintezem a fontosabb dolgokat. Este 6-7 kozott erek haza, akkor ellatom a gyerkocoket, en vacsiztatok, furdetek es altatok. Ezutan, ha meg nem vagyok komplett agyhalott, akkor kicsit olvasok es keszulok a tavaszi vizsgamra. Ha total kivagyok, akkor kis tv-t nezunk a parommal, megbeszeljuk a fontos teendoket, majd fekves.

Azokon a heteken, amikor a parom dolgozik, akkor otthonrol melozom altalaban, ugyh akkor kelek, amikor a gyerkocok (7-8 kozott), megreggeliztetem es feloltoztetem oket. Amikor megjon a parom, akkor melozom kicsit, aztan megint a csaladdal vagyok, fozok, mosok, takaritok, vagy megcsinalom azt, amit eppen meg kell. A parom delutan megy vissza dolgozni, ugyh akkor megint en vagyok a gyerkocokkel. Ez van hetkoznap. Hetvegen kirandulunk, mozizunk, ha anyos bevallalja a gyerkocoket, akkor vmi bulizas is belefer a baratokkal.

Meg kicsit a gyerekek, ugyh a sport egyelore kimarad az eletembol, de talan 1 ev mulva sikerul visszaalitanom a sportot is a napi rutin koze...meglatjuk...egyelore a gyerekek a legfontosabbak :) 34/N

2016. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6-kor kelek, próbálok magamhoz térni, felöltözni, mosakodni, majd beülök az autóba és 16-ig meló. Aztán heti 2-3 alkalommal melóból egyenesen edzeni megyek. Innen gyakorlatilag hazaesek, zuhanyzok, harapok valamit és lefekszek aludni.

Ha nincs edzős nap, akkor bevásárolok, takarítok, főzök, vagy amit éppen kell. Szintén mérnök lévén, ha kell, tovább maradok melózni.


Hát a hétköznapok nálam ilyen szürkék.


26/N

2016. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!