Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kilencedikesek! Milyen volt...

Kilencedikesek! Milyen volt az első napotok?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Zsér volt. Mindenki a spanom.
2016. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Egész éjszaka nem aludtam és nem ettem tegnaptól semmit sem. Az igazgató beszéde alatt elájultam, tökre cikinek éreztem magam 800 másik tanuló között. De normálisnak látszanak az új osztálytársak.
2016. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki összeszokott csak én vagyok egyedül.
2016. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as ugyanígy vagyok én is :/
2016. szept. 1. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Az osztály normális. Rájöttem, hogy az egyik osztálytársam ugyanarra lakik mint én, ezért együtt jöttünk haza és jót beszélgettünk. :) Az épület elég nagy, ezért könnyen el lehet tévedni.(magamból kiindulva) Holnap kíváncsi leszek a tanárokra, mert még csak az osztályfőnökökkel találkoztam.

A mai nap egész nyugis volt, de gondolom teljesen más egy normális tanítási nap. Majd holnap kiderül. 😸

2016. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
56%
Tipikus idiótákkal kerültem össze. Az osztályom háromnegyede roma, ők persze tökéletesen jól megvannak egymással, én meg szépen, csendesen elvagyok egy sarokban egyedül. xD (még mindig jobb, mintha piszkálnának)
2016. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

(Nagyban megnehezítette az a helyzetet, hogy nem volt gólyatábor)

Számomra túlélhető volt...

Senkit sem ismerek.

Sokat nem beszéltem, két emberrel váltottam 2 szót és ennyi. Csak néztem ki a fejemből...


Talán holnap veszem a bátorságot és odamegyek valakihez, csak hát az a baj, hogy nagyon sokan vannak olyanok akik ismerik egymást, mert egy iskolából jöttek. És vannak olyanok is, akik folyamatosan telefonoznak, egyedül, én meg nem szeretnék bunkó módon odamenni és megzavarni őket.

Szóval, remélem holnap megismerek pár embert.

2016. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit fárasztó,( így nyáriszünet után) de meglepően jó. Nagyon izgultam, de tudtam, hogy ennem kell valamit, nehogy elájuljak, így nem lettem rosszul :)Gólyatáborban szerencsére már láttam a többieket. Csak az volt rossz, hogy utálok szoknyát hordani, itt pedig kötelező volt.
2016. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

A góyatábor miatt a lányokkal elég jól elvoltam, viszont még egy ottani, kicsit félreérthető mondatom miatt az egyik fiú szerintem már hülyének néz. Biztos vagyok benne, hogy 1 hét múlva már ő lesz a társaság közepe, és az elég ciki lenne, ha kitalálnák, hogy én beleestem.

Szóval egész nap nem is néztem rá, nekem jött véletlenül, bocsánatot kért,én pedig mint valami komplett szerelmes idióta, fejlehajtva (konkrétan futva) mentem el.

Elég gáz így visszagondolva, hogy nem tudok a szemébe nézni amiatt a félreszólás miatt...

2016. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
73%
Nem volt rossz. Az osztály jónak tűnik, csak még mindenki csendes
2016. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!