Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehetett ennyire ez...

Miért lehetett ennyire ez hatással az életemre?

Figyelt kérdés
Egészen kicsi koromban elég magabiztos,àllandóan fecsegő,boldog kislány voltam.Alsóban nagyon szófogadó voltam de az osztály többsége nem és a tanàrnénik àllandóan azt hangoztatták hogy csend legyen csendbe legyetek csend.Sajnáltam őket hogy mindig fegyelmezniük kell meg kedveltem is őket és úgy éreztem h.valakinek itt szót kell fogadnia és így én óràn azóta sose szólaltam meg a tàrsaimhoz.A nagyszülőm azt tanította h.csendbe légy,halgass a neved és főleg ha rosszat mondtam verést is kaptam olykor.Egyszercsak befordultam olyan 4edikes voltam és azóta azér cseszeget a világ h.miért vagyok ilyen csöndes.

#nyíltból
2016. okt. 28. 23:18
 1/7 Blade Bone ***** válasza:
Mert megtörtek. :( Körülöttem meg kb a világ fordult meg... Mikor kicsi voltam és tornacipőben jártam, kinevettek, ma ez a divat. Mikor mindenből poént csináltam leszídtak, mert hogy nem gondolkodom éretten... Ma már hasonlóképp néha én is csak inkább csendben vagyok, vagy komolyobban állok a tényekhez, míg szinte mindenki más a komolytalanságot hajszolná, és rengeteg más dologban is észrevettem már ezeket az ellentéteket, és nagyon nem tetszenek... Idegesítő, hogy sok mindenről lemaradtam, és sok mindenhez meg már nekem nincs kedvem, mert azokat a dolgokat én már régesrég megéltem.
2016. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igy jó ahogy vagy, emiatt nem te vagy a hibás, a világ ilyen elcseszett felszines emberkékkel
2016. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen csak annyian szóvàtették màr meg még sokan most is h.nagy.idegesítő.Nem vagyok rossz màjú és direkt màsokat ócsàrló mint a legtöbb ember de úgy érzem h.ők rontottàk el az életemet màr az elején h így megvàltoztam tőlük,az emberek többsége még màr gyűlől nem kedvelnek pedig igen szép làny vágyik és azt mondják sose szólok semmit,nem beszélgetek senkivel.
2016. okt. 29. 06:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor túl kell lépni az ilyen dolgokon, nem szabad leragadni a múltban! Próbálj megbocsájtani azoknak az embereknek, és gondolj arra, hogy nem mindenki ilyen. Vagyis nagyon-nagyon sok mindenki nem ilyen! Közelebbi barátaiddal is csendes vagy? Vagy csak idegenekkel?

Ez a változás pedig, lehet, hogy nem is azért van, mint amit leírtál. Az emberek állandóan változnak, és lehet, hogy szimplán a te személyiséged is megváltozott. :) Próbáld elengedni a haragot, jobb lesz minden.

2016. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Te életed és Te beszéled magadba jobban hogy "cseszeget a világ"...

Képzeld anyám hülyesége miatt össze vissza költöztem...folyton új helyek (ovi/iskola...) a kapcsolataira mindig ráb€%sztam pl mostohám 7évesen bevert úgy hogy orrom eredt amíg anyám dolgozott stb... Mesélhetnék.

Nem úgy fogom fel, hogy elbaszták a életem mivel ez már csak múlt, hanem úgy hogy van okom gyüllölni őket s jobb emberré vállni, hogy irigyeljenek a hátam mögött.


Én is csendes vagyok, magamnak való művész lélek, de ha bárkivel kell beszélgetni vagy leszólítanak kinyitom a számat, anno amikor meg suliba rám szálltak a nagyobban "nah van egy csendes egymagában lévő, menjünk basztatni" ...ohh ember ... Nem az a kutya vagyok aki ugat de nem harap, pont az ellentetje, ha basztatnak. Egyesével levadásztam őket, amikor csoportba voltak akkor meg megmondtam: Mivan, csak csoportban nagy az arcotok?!


Leszálltak rólam, társaimmal elvoltam, de inkább más osztályokból szedtem össze az értelmes kis kört.


Jelenleg meló helyen elégedettek velem annak ellenére, hogy csendes vagyok s olykor olykor hozzá fűzök valamit az adott témákhoz.

Aki ez a csendes dolog miatt basztat valakit az egy retardált alacsony IQ val rendelkező alja nép. XD


S attól, hogy csendes vagy 90%ban a maradék 10%ban ha kell igenis állj ki magadért a bunkókkal szemben, vagy ha valaki leszólít legyél nyitott felé és már nem "cseszeget a világ"...

Hány éves is vagy?


Vannak nagyobb problémák az életben, mint ez, elhiheted. Amiket én hallok látok kollégáktól akkor mindig mondom magamban: hozzájuk képest arany életem van.

(kollégák idősebbek 30-60 közöttiek s tudnak mesélni, de szerintem sok más ember)

23-n

2016. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Miért lehetett ennyire ez hatással az életemre?"

Mert te is leragadsz dolgokon, mint én anno s nem állsz ki magadér. Változtass önmagadon. (az emberek, köztük én is sokszor beleesünk önmagunk csabdájába, amit igazából vsak mi ismerünk és csak mi oldhatjuk meg)

2016. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam h.ez a világ legnagyobb problémája csak megemlítettem.Sokszor azért nem akarok kiàllni magamért mert mikor kiàlltam bàrmiért néhányszor komoly vitàkba kerültem amikbe utálok kerülni.1 lefàraszt 2 hiàba mondom a magamét ha a másik is mondja a magáét nem ad igazat.Ugy döntöttem jobb ha ràhagyok az emberekre mindent eddig is azt tettem és ha minden hatàrt túl kép valaki a sértegetéssel csak akkor szólalok meg.Ezért sokan gyàvànak tartottak meg tartanak de nem szàmít igazából minek törjem magam,idegeskedjek azért mert màsok bunkók.
2016. okt. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!