Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt megalázónak...

Szerintetek ezt megalázónak kéne éreznem? 18 már elmúltam de még mindig félek a sötétben, viszont anyu nem akarta égetni a villanyt az előszobában így beállított egy tök gyerekes éjszakai fénnyel. Szerintetek ez megalázó?

Figyelt kérdés

én nem érzem annak, de az egyik barátnőm szerint nagyon az....18f


[link]


ráadásúl azt is hozzá tette hogy azért sárga mert az a kedvenc színem...


2016. okt. 29. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy könyvet idézett fel, nagyon régen olvastam. Egy árva lányról szólt (igaz történet prózában), akit egy vallásos, idősebb szülőkhöz került.


Egy alkalommal leküldék őt a pincébe, lefelé lépcső vezetett, mély pince volt a ház alatt. Mosásra tartották fent a helységet.

A lány 12-13 éves lehetett. Többször járt a pincébe, csak a szennyeseket hordta le. Az egyik alkalommal kiégett a égő, a lány megtorpant.

A nő nem engedte, hogy visszatartsa a félelem a lányt.

Valami ilyesmit mondott: Most lemész a pincébe vagy életed végéig küzdeni fogsz az ördöggel?


Szóval, hogy minden, amitől félsz, csak az ördög játéka.


Majd így folytatta a nő: Az isten embere nem félhet a sötétben.


Ez igaz,egyetlen papot,hívőt,apácát,egészséges mentalitású embert sen tudok elképzelni,aki félne a sötétben.


A lány, azt írta, hogy kegyetlennek érezte, akkor nevelőszüleit, de Utólag hálás érte.

2016. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!