Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy ilyen lett a húgom?

Figyelt kérdés

A húgom még csak 2 hete lett 15 éves de azóta durván festő magát későn ér haza,titokban rászokott a cigire és pasizik és össze vissza hazudozik anyának.

Én se vagyok egy szentfazék szoktam mértékkel inni meg havonta 1-szer 2-szer diszkóba járni. De szerintem egy 15 éves kislány még nem odavaló. Ti mit gondoltok róla?

17/L


2016. okt. 30. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te is csak 2 évvel vagy idősebb...

Nem normális. De ez van, had élje a fiatal r***nc életet.

2016. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy ilyen korszakban nem lehet hatni rá. De a kérdésedre válaszolva ami tinik nagyrésze ilyen. Nekik ez a normális.
2016. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélgess el vele. Ne veszekedj, ne szidd le, csak beszélgess el vele hogy ez szerinted így nem normális.

Ha azt érzi hogy megértő vagy vele, és tudja hogy számíthat rád, akkor lehet tudsz rá hatni.:)

2016. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az normálus, hogy a szülők ezt hagyják! Mármint azt a részét, amiről tudnak...
2016. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!