Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettem, mindig próbálok...

Észrevettem, mindig próbálok meggyőzni másokat, milyen fontos és nagyhatalmú ember vagyok. Gondoltam ezen, hogy mi az oka, és azt hiszem, félelem az. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Félek, ezért azt a benyomást keltem, mintha nagyon ilyen meg olyan lennék. Így senki nem mer ártani nekem; de ez lényegében a félelmen alapul. Hogyan ne féljek? Pl. Horrort nézek, de csak azért, hogy kemény férfinak gondoljanak.

#Azért teszem magam #mert félek.
2016. okt. 30. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy a félelem az élet természetes része. Minél jobban küzdesz ellene, annál inkább a hatalmába kerít. Igaz ez arra is, ha másokat győzködsz fontosságodról és hatalmadról. Ezzel éppen az ellenkező érzést váltod ki bennük.
2016. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gondold végig mi történhet, ha ténylegesen bántanak. és próbálj rájönni, hogy képes leszel úgy is létezni. igazából ez ad is egy másfajta keménységet.


a másik meg, hát meg kell érteni, hogy semmi közünk ahhoz, hogy mit gondolnak mások rólunk. az az ő dolguk. ha azt gondolják, hogy hülyék, bénák stb vagyunk ahhoz sincs közünk. azok az ő gondolataik. nem kell belemenni mások fejébe. egyszerűen csinálni kell ami szerintünk szép és hagyni, hogy reagáljanak rá mások. (és ennek egy része negatív lesz, mert nyilván nem vagyunk jól az emberek egy nagy részének, nem várhatjuk, mindenkinek tetszünk)

2016. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mitől félsz? Azoktól félsz, akiket megfélemlítesz? De miért? Ugyan miért kéne félned tőlük? Nem akarnak neked ártani!


"Horrort nézek, de csak azért, hogy kemény férfinak gondoljanak."


Ilyenkor bárki is lát téged? Ha nem, és csak egyedül nézed, akkor azért csinálod, hogy magadat hidd keményebb férfinak. Te egy valamitől félsz, a félelemtől! Félsz, hogy félni fogsz, ezért keménynek mutatod magad! Ezzel pedig csak azt éred el, hogy mások is féljenek! Érdekes az, hogy általában pont az olyan emberek mint te, nem az olyanok társaságát keresik, akik nyugodtak, és akik békét, vagy akár unalmat sugároznak, hanem keresik az erőszakosabb emberek társaságát. Ami megint csak azt váltja ki belőlük, hogy félni fognak. Nem neked kell megfélemlítened másokat, hanem olyan emberekkel kell körülvenned magad, akik normálisak, és akiktől nem kell félned. És akkor nem kell megfélemlítened senkit.

2016. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, és értelmezd:


[link]

2016. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a megfélemlítő, hatalmaskodó emberek mind buták nagy egóval.

Messzire elkerülöm őket és nem azért, mert félek tőlük, csak nem leszek nekik játékeszköz a baromságukhoz.

Lehet, hogy a te környezeted is ezért "nem mer neked ártani", valójában csak intelligensebbek nálad és megtesznek mindent, hogy a viselkedés zavarod ne jöjjön elő.

2016. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Szociopatát olvasd el

2016. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem rólam volt szó, hanem amit tapasztaltam az életemben.


A legfrissebb élmény, valaki arról győzködött, hogy "Nem láttál még, amikor begurulok,ne is akard látni."


Aztán kísérletezésbe kezdtem, hogy na Lássuk a medvéd, és a dühe, az inkább sírás elfojtása volt, mert a szemét néztem, és nem volt benne tűz.

2016. okt. 30. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt ne csináld, mert ezzel lenézel másokat. Egyáltalán, ki az a más? Jó dolog, hogy legalább itt bevallod, félsz. Mindenki fél valamitől. Persze egy férfinak nem illik kimutatni, de azért hőzöngeni sem kell. Csak maradj egyszerűen nyugodt és szelíd. Sokkal szívesebben közelednek majd hozzád és jobban megbíznak benned.
2016. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akik meg téged fenyegetnek, azokat kerüld el.
2016. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké,maradok szerény, és békés.
2016. okt. 30. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!