Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Segítség, fontos!

Mit tegyek? Segítség, fontos!

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném hogy szociális fóbiám van. Amikor az iskolában vagyok nagyon sokszor rámtör a szorongás. Leginkább akkor amikor az osztály "menőivel" vagyok egy légtérben... Nem tudom mit csináljak amikor ők ott vannak, nem tudok megnyílni.Ők nagyszájúak én meg csendes vagyok. Mégis valamiért szeretnék velük barátkozni...meg igazából a véleményüktől függök. (Egyébként jóban vagyok velük) Ha nem kapok tőlük pozitív visszajelzéseket akkor teljesen elhagy a motivációm és rossz lesz a hangulatom, mert azt képzelem hogy utálnak. Szeretnék megnyílni előttük. Az egyik barátnőm nagyon jól elvan velük (mivel ő is nagyszájú), és ezért méginkább azt érzem hogy nekem is barátkoznom kell velük. Nincs már semmi önbizalmam.... Nemtudom számít e de a külsőmmel például nincs nagyobb gondom és elvileg szép is vagyok meg aranyos, de valahogy mégis kevesebbnek érzem magam náluk. :)

2016. jún. 6. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetéseikbe :) (mivel én is csöndesebb fajta vagyok ezért tudom hogy ez nem egyszerű de az én módszerem más ezért azt csak privátban mondom el ha érdekel) és próbálj meg kicsit megerősödni testileg!! ez azért kell mert ugye sportolsz és az alap ad egy témát amit feldobhatsz ill. a testi megerősödés magával hozza a lelki megerősödést és önbizalom növekedést is, ne változz meg miattuk

ennyi

(mivel gondolom a te felállásodon belül akarod megoldani az ügyet ezért az előbbi dolgokat azon belül írtam de én ezt javaslom leginkább: ) NE változz meg miattuk!, ne akard őket követni, ahelyett hogy a "menőket" követnéd legyél te is menő :D (persze nem úgy ahogyan a legtöbben ma csinálják)

majd kérlek írj egy kort is mert így kicsit nehéz segíteni

f/17

2016. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túlságosan egyféle szemszögből látod a dolgokat.

Csak azt nézed, hogy "kevesebbnek érzed magad", de szerintem őket értékeled feleslegesen túl.

2016. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!