Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az eladók?...

Miért ilyenek az eladók? (Tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és azt vettem észre, persze nem mindig, hogy amikor egyedül vásárolok, akkor mintha máshogy néznének rám az eladók, olyan furcsán. Nem naponta vásárolok egyedül és nem telefont meg számítógépet, hanem csak úgy néha körömlakkot, ilyen apróságokat, illetve karácsony előtt szoktam több dolgot venni, akkor nagyobb összeget fizetek, az ajándékok miatt.

Kinézek annyinak, mint amennyi vagyok, lehet hogy egy kicsivel idősebbnek is és nem értem hogy miért kell furán nézni ha egy ennyi idős lány vesz mondjuk valami sminkterméket vagy betétet vagy nagyobb összeget fizet (10 ezer alatt).

Pont emiatt erzem magam kellemetlenül, amikor egyedül bemegyek egy üzletbe, főleg ha kevesen vannak. A ruhaboltokban még a biztonsági őrök is mindig jönnek utánam, pedig semmit nem csinálok, eszembe nem jutna lopni. Ez annyira idegesít.


2016. okt. 31. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Például a biztonsági őrök nem biztos hogy azért mennek utánad hátha lopsz.
2016. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beképzeled. Tudom, hogy nehéz elhinni, de nem körülötted forog a világ. Az eladók magasról tesznek rád. Ez van.
2016. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlgondolod ezt a dolgot, de ha van is valóságalapja, akkor csak gondolj bele, hogy az üzlet dolgozója (akár többször is) azt látja, hogy te valamilyen céllal bent vagy a boltba, holott önálló keresettel nem rendelkezel. Itt aztán a lehetőségek tárháza merül fel az emberben, nyilván a lehetséges negatívumok is:

- lopni akarsz

- már loptál és azt költöd

- újgazdagék kiskölke vagy és szórod a pénzüket

Stb, stb.

2016. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magadra veszel mindent. Meg gondolj bele te kislányként ott versz el pár ezret smink kacatokra, amíg az eladó szopja a fszt azér a pár ezerért.

Persze, hogy nincs kedvük és nem mosolyognak, ahogyan a legtöbb helyen is. Magyarban nem arról híresek az emberek, hogy jó életűek s boldogok.


Anno online játékon beszólt egy külföldi: Mi az hogy nem tudsz 3000ft t fizetni havonta VIPre... Nos elmondtam neki euroba mennyit kap egy magyar s mennyi a kiadas. Utana: Abból hogyan élnek meg a magyarok? XD

Nekik 600ezer, magyaroknak meg csak 70ezer jut...badumm


Ne kellemetlenül érezd magad, hanem gondolj bele mások dolgaiba, bár lehet még lehetetlent mondok tizenévesnek. (már nem bántasból)

Az őrök lehet azért figyelnek fel mert zavarban/zavarodott vagy s a feszült fura embereket megfigyelik nem e lopás miatt stresszes.

Szval mégegy ok hogy lazulj.


23-N

2016. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!