Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nem akarok...

Mit tegyek, ha nem akarok találkozni az egyik barátnőmmel? (több lent)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milyen hülyén hangzik, de egyszerűen nem akarok találkozni az egyik barátnőmmel. Suliba tök jól megvagyunk, elbeszélgetünk meg minden és még hazafelé a buszon is. Nem messze lakik tőlem, de alig találkoztunk és beszéltünk a nyáron, de nem is hiányzik. Lehet, hogy inkább mással kéne barátkoznom (tudom, hogy sok ilyen választ kapok majd), de hozzáteszem, hogy nagyon sok kétszínű 'baráttal' volt már dolgom. Nagyon sokan átvertek, kihasználtak, majd eldobtak, amitől teljesen összetörtem. Vele egyszer volt egy kisebb vitám, de nem akarom őt sem elveszíteni, hiszen nincs sok barátom, akit tényleg annak hívhatok. De arról nem tehetek, hogy nem akarok vele találkozni és nem is hiányzik... Szerintetek mit tehetnék? Előre is köszi a válaszokat!

2013. aug. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem Emese a neved?
2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, majd privibe írok
2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
öö nem bocsi :) nem emese vagyok
2013. aug. 13. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
kár, na nem baj
2013. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!