Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha egy rég nem...

Mit csináljak ha egy rég nem látott baratnőmmel fogok találkozni, de félek, hogy kínos csendek lesznek?

Figyelt kérdés
Általában sokat szoktam beszélni, vagyis inkább csak tudok másokkal beszélgetni, kapcsolatot létesíteni, de most egy régi barátnőmmel fogok találkozni és félek, hogy kínos csend lesz és csak egymást nézzük meg ilyesmi... Segítsétek, hogy minél jobban eltudjunk beszélgetni és ne legyen kínos a szituáció!!!

2016. aug. 21. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kezdjétek a nosztalgiával régebbről akkor.. az majd megtöri a jeget. Na meg a jelennel, hogy mi van vele mostanában, kapcsolata van-e/hogy van vele, kérdezni fog téged is. Nyugi. A régi barátoknál hamír visszazökken az ember és nem lesznek kínos csöndek, még akkor sem, ha évek óta nem találkoztatok.
2016. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, szerintem is lesz bőven témátok, főleg, ha azelőtt barátnők voltatok, tehát nem "csak" egy volt osztálytárs vagy kolléga. Közös ismerősök mindig szolgáltatnak bőséges beszédtémát szerintem, emellett nyilván megoszthatjátok egymással, hogy mi történt az életetekben az elmúlt években. Legyél érdeklődő és nyitott, ha amúgy is kommunikatív vagy, nem hiszem, hogy gondot fog jelenteni elbeszélgetni vele. Személyes tapasztalatom az, hogy kínos csend akkor van, amikor nem volt olyan mély a kapcsolat vagy akkora változáson mentek át a felek (az eltelt hosszú évek miatt például), hogy a nosztalgiázás után már nincs közös téma. Ilyenkor viszont egyszerűen nem erőltettem tovább a dolgot, nem kerestük egymást.
2016. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátok között nem szokott kínos csend lenni.
2016. aug. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha lány vagy, akkor csak találtok valami témát, pláne, hogy régen barátnők voltatok

ha mégsem, szépen elköszöntök egymástól, azt' csá :)

2016. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!