Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hódol be a dedós 10-12...

Miért hódol be a dedós 10-12 éveseknek egyre több normális youtuber?

Figyelt kérdés

Csak szerintem szánalmas ez? Vagy én gondolom csak rosszul?


Sok olyan kedvenc youtuber-em ment már teljesen tönkre a szememben, amikor szépen leadták a normális és igényes színvonalat, és ostoba, gagyi, minőségtelen, és egyre trágárabb videókat kezdtek csinálni azért, mert a 10-12 éveseknek bármekkora kulát el lehet adni youtube-n. De miért?

Van olyan "ex-kedvenc" youtube-ozóm, akinek volt egy igényes nézőközönsége, majd a színvonal leadása után ezek (velem együtt) mind elpártoltak tőle, és a mostani nézőközönsége a huszonvalahány éves youtuber-nek nem másokból, mint XD-ző, gyatra helyesírású, iszonyat gyerekes humorral rendelkező 10-13 évesekből áll! Az illető, aki eddig vicces volt, és 23 éves fejjel is jót nevettem rajta, meg szó szerint átlényegült valami gagyi, színvonaltalan udvari bolonddá, vagy óvodai bohóccá. A mostani videói közül már egyet sem tudok megnézni anélkül, hogy le ne hánynám a videót undoromban.


Ti mit gondoltok erről a jelenségről?


Én ezt azért nem értem, mert oké, én is szívesen lennék youtuber, meg persze a pénz sem az utolsó, de én soha nem tudnék így becsicskulni, pláne nem 10 éveseknek, és egyszerűen nem lennék képes arra, hogy magamat leminősítsem, ledegradáljam egy nullkategóriás, ostoba bohóccá. Arról nem is beszélve, hogy ha elérek egy minőségbeli, vagy értelmi színvonalat, én nem szívesen adnék le belőle semennyit, mert nem hiába dolgoztam meg érte.


Miért van ez? Ráadásul sok olyan youtuber lett ilyen, akik előtte pont ezeket szidták!


Ti ismertek ilyeneket?

Van ilyen volt-kedvenc youtube-ozótok?


Ti hogy látjátok ezt a hozzáállást?



2016. nov. 1. 22:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Cetli volt a legjobb, minden zenéjének volt mondanivalója, nem érdekelte mások véleménye, saját ízlését és gondolatvilágát jelenítette meg.15-17 évesen többet alkotott, mint bármelyik. 20ezer körüli feliratkozója van és a zenéinek a nézettsége több százezres, vlogjai is 5-15 ezer letöltésnél járnak. De pl. Royalszaby, aki elég jól kezdte, lealacsonyodott, nagy képű lett, hiába van 115ezer feliratkozója, mikor a videói többsége a 40 ezres nézettségnél nem nagyobbak. 20évesen Tescoba randalírorzni,meg ilyenek. Stb. Látszik ki csinálja pénzért és ki szenvedélyből.

mindenki később jön rá a hibáira. Cetliben sokkal több lehetne még, csak szerintem lusta, Royalszabyban meg már nincs valami sok, de erőlteti...

Ez csak két példa volt, de a lényeg tényleg a pénz, a hírnév, ami elvakít sok youtubert...

2016. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Régen askon követtem Para Kimet, hatalmas fanja voltam, aztán elkezdett youtuberkedni. Eleinte imádtam, de ma már szinte csak haul, kihívásos videói vannak, minden hülye szponzort elfogad. Ma már nem nézek magyar youtubert, csak külföldit.
2016. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!