Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Életmódváltás következtében,...

Életmódváltás következtében, kisebb adagokat eszem, es igy unalmasabb az élet, más is van igy?

Figyelt kérdés

Amióta odafigyelek h ne egyel lépten nyomon , ne rágcsáljak , szinte kétségbe vagyok esve , nem az éhség miatt , mert nem vagyok éhes , hanem most h nem rágok annyit , nincs mit kezdjek magammal , annyi idön maradt , nem az mert dolgozom meg van egy életem de valahogy az az érzésem hogy kiürült az életem.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel ?


2016. szept. 24. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Ez elég szomorú.

Keress valamit, ami örömet okoz. Ne az evés legyen az élet értelme.

Ha van szabadidőd, foglald le magad, olvass, sétálj, hallgass zenét, menj el egy kiállításra, bármi, ami érdekel.

Munka közben meg koncentrálj a feladatodra.

Az életben sokkal több van, mint az evés öröme.

Írod, hogy kisebb adagokat eszel. Akkor végül is nem olyan drasztikus, nem kell mindenről lemondani, csak a mennyiségekre kell odafigyelni. Szóval ne tagadj meg magadtól mindent. pl. Nyugodtan ülj be barátokkal ezentúl is egy jó nagy habos kávéra, forrócsokira.

2016. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszt . Nem drasztikus csak más igy az elet
2016. szept. 24. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez normalis erzes, en is ett erzem, csak en sajat magamat raveszem, h ne gondoljak ra.

Hala istennek a ferjem is felem ditazik igy nem bosszant ha mellettem eszi a finomsagokat.

De pl nem mehetek etterembe, mert minek is mennek?

Nem ulhetek be cukraszdaba mert mit keresnek ott? Cukormentes kavet igyak?

Szoval nehez igen, foleg olyannak aki elotte mindig es mindenhol evett vagy ragcsalt.

Az eletemben ezidaig minden tarsas ds maganyos cselekmeny a kajalassal volt osszefuggesben.

Pl mozi popcorn, szulinap torta, tevezes csoki, bnokkel tali etterem...

Probalj helyettesito edessegeket, pl sztivias csoki, vannak dietas proteines edessegek stb

2016. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt. Hat ez a dietas rágcsák is elég sok kolaoriat tartalmaznak, tehat van az a hatar amit nem lehet atlepni.

Igy, ahogy mondod , ertelmet veszti a cukraszda stb , de egyszer egy heten azert el lehet menni , csak megis rengeteg idö / energia szabadul fel amivel kezdeni kell valamit . Új elfoglaltságok , örömök kellenek , célkitüzések

2016. szept. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!