Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek sokszínű stílusje...

Hogy lehetek sokszínű stílusjegyekkel is karakter? Vagy elfognak ezek különülni?

Figyelt kérdés

Elsősorban elmondom, hogy 16 éves vagy. Hiszek abban a mondatban, hogy "A stílus maga az ember". Persze tudom, hogy nem kell mindent szó szerint venni.

Nagyon tetszik a barokktól bezárólag, a rusztikus, az art deco, és a minimal stílus is. Nem csak a lakberendezési ízlésem sokszínű, hanem a zenei is, az építészeti is, és az öltözködési is sokszínű. Én azonban nem szeretnék több stílust képviselni, kizárólag egyet szeretnék, hogy azzal együtt alkothassak egy karaktert. Azonban így nem tudok, és ha saját akarattal erőltetek magamra kizárólag egyet, akkor nem leszek természetes. Vajon ez magától kifog választódni, vagy örökké ilyen szétszórt világom lesz? Vagy hogy tudnék ezzel így együtt élni?

/Tudom, óriási problémáim vannak./


2016. nov. 3. 00:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól karakter, attól Ember valaki, hogy többdimenziós. Főleg ebben a korban, (még) mindenki befogadó, nyitott új ismeretek szerzésére. Épül a jelleme, a személyisége - és ez nagyon is így van jól.

Gondolj bele, milyen lenne ha valakinek csak egyféle oldala lenne? Ha láttál olyan karaktert filmben, könyvben, vagy akármilyen formátumban, amely teljesen egysíkú, kiszámítható volt, az nem volt halál unalmas?

Ne próbáld meg magadat egy sémába kategorizálni. Ezzel csak megfosztod magad az önmegvalósítástól, az önmegtapasztalástól. És az ember azért kapta az életét, hogy azt megélje. Mindazt, ami egésszé teszi őt. Ezt ne feledd.

2016. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!