Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekután felvennének ahhoz a...

Ezekután felvennének ahhoz a céghez, ahonnan ez miatt rúgtak ki?

Figyelt kérdés

Tehát kb 3 év elmúlt azóta amióta elküldtek onnan, és hát az oka az volt a dolognak ,hogy az akkori barátnőm is ott dolgozott kb tőlem 15 méterre. És ,hát este volt és kicsit meg is untam a munkát és elhívtam a dohányzóba szebb szó nincs rá* , de végülis ott lecumiztattam. A probléma az volt, hogy bevolt kamerázva az egész hely, de hát sötét volt amúgy sem vettem volna észre és nem rég voltam ott nem is tudtam...kb 7 hónapig dolgoztam ott egyébként.


Most pedig úgy adódott, hogy nincs semmi normális munka lehetőség körülöttem, és arra gondoltam hogy lehet megint megkéne próbálni. Viszont akárhányszor meglátnak az ottani főnökök megjegyezték a nevemet, és kb az utcán ha meglátnak akkor "Szia, és röhögnek mint az állat". :D

24f

Szerintetek ez lehet kizáró ok?


2016. nov. 3. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyir emlékeznek rád, akkod nem érdemes próbálkozni, nem fognak felvenni
2016. nov. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadat égeted le, ha megpróbálkozol vele. Kirúgtak, könyörgöm, és volt oka is. Akkor majd most szépen visszavesznek a két szemedért...
2016. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Ezt nem is értem... Tiltotta a munka- vagy a kollektív szerződés vagy bármi más a szünetben az orális szexet?

Nem lehetett volna kivédeni valahogy? Vallási okokra hivatkozva pl vagy ilyesmi? :D

2016. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az bőven elég ok a kirúgásra, hogy munkaidőben nem a munkájával foglalkozott, hanem szopatta a csajt.
2016. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"a szünetben"
2016. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen akkor lehet mégsem próbálom meg megint. Egyébként akkor még nagyon "fiatal" gondolkodásom volt szartam bele mindenbe :/
2016. nov. 3. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, a lecumizást lányok szokták végezni a pasikon:D

Egyébként magadat járatnád le, meg úgyis rólad beszélnének és előbb utóbb ez bizony idegesítő lesz.

2016. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!