Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem ezekután?...

Mit kéne tennem ezekután? Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőmmel múlt héten voltunk a focipályán, sétálhatunk beszélgettünk..

Velünk volt az uncsitesója (lány)

A barátnőm volt barátja meg ott volt a többi haverjával, a barátnőmet meg elkezdték szekálni, hogy így meg hízott meg úgy.. aztán mikor Ők elmentek, így nekem támadtak, a barátnőm meg az uncsitesója, hogy én milyen barátnő vagyok, mert én csak ott nézem őket, ahogy veszekednek!

De én úgy gondoltam, hogy ebbe nekem nem kéne bele szólnom, mert ez nem az én dolgom!!!

Utána ossze vesztem velük, és haza jöttem!!

A barátnőmet dehogy sem érem el!! Facebookon letiltott!!! Nem gondoltam volna hogy ebből ilyen nagy slágert fognak ki hozni!!!!!!

(Ez tegnap volt)

16/l



2016. aug. 31. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy barinők vagytok, majd kipiheni holnapra, ha meg új, akkor könnyen jött, könnyen ment.
2016. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*sehogy* bocsi a helyesírással!!😞😞
2016. aug. 31. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy nő általában elvárja, hogy megvédjék, én is elvárom a páromtól. Ha fontos neked és szereted, akkor engeszteld ki és mondd el neki, hogy tudod, hogy hibáztál. Egy nő számára tényleg kiábrándító egy férfi, aki nem tud és ráadásul nem is akar megvédeni.
2016. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából már általános iskolában nagy spanok voltunk... de mondjuk az unokatestvére fokozta fel ezt az egészet!!!!! (Nem bírjuk egymást)
2016. aug. 31. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Időpont ma 19:45

Te nagyon félreolvastál és félre értettél valamit!

A kérdező is lány, csak barátok..

Kedves kérdező.

Abban igazad van, hogy neked ebbe nincs beleszólásod, ezért nem is avatkoztál közbe.

De mivel én is voltam 16 éves, és nekem is volt egy jó barátnőm, én bizony tuti a barátnőm mellé álltam volna, és ahogy ők én is kivettem volna a részem a vitában. Még akkor is ha nem tartozik rám, de megvédem ha más bántja.

2016. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is meg kellett volna védened. Én is elvárom a páromtól,biztonságban akarom magam érezni mellette. Ezt te nem biztosítottad. Engeszteld ki valahogy.
2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 hét és felold.

De ne barátkozz velük ilyen után kérlek... De komolyan... Magadért.

2016. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!