Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire jön be a...

Nektek mennyire jön be a Bence név?

Figyelt kérdés
(ez volt a legjobb kategória amit találtam a kérdésnek)

2016. nov. 4. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Jó, csak tucat
2016. nov. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Milyen vezetéknévhez? Meg ne add, de ez is fontos, pl. a híres madárfotósunk neve, Molnár Bence teljesen jól hangzik, de lehetnek olyan vezetéknevek, amikhez nem illik.


Pl. tipikus germán vezetéknevekhez, szerintem nem illik nem germán keresztnevet adni (pl.: Bauer Alexa helyett legyen Bauer Erzsébet, vagy Bauer Katalin), stb..


Angolszász nevekhez sem illenek más nevek. Vagy franciához, esetleg spanyolhoz. De nem értek hozzá, így ez csak egy szubjektív vélemény.


Milyen származásúak vagytok? Kik a felmenőitek?

Milyen nevek voltak, ill. szoktak lenni a családban?


Minden mindegy és szimpla egyéni szimpátia alapon akár számokkal is hívhatnánk egymást...

2016. nov. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es. Nagyon jó választ adtál
2016. nov. 4. 01:07
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Kivéve hogy nem a kérdésre válaszolt :)

Nekem tetszik. Jol lehet vele érvényesülni pl külföldön. Ott nem is tudják hova rakni, ami érdekessé teszi a használatát. Magyarországon tényleg tucat név jol írta az 1-es válaszolò is.

2016. nov. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Dunát lehet vele rekeszteni, annyi van belőle.
2016. nov. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Tucatnév, biztosan nem adnék ilyen nevet a gyerekemnek.
2016. nov. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
15 éve a Bence a leggyakoribb keresztnév..Évente 1600-an adják ezt a nevet.Máig nem értem,hogy miért lett ilyen népszerű.Ronda hangzású és infantilis.Kiss Bence vagyok,az XY Zrt. vezérigazgatója..Ezzel a névvel nekem egy bilin ülő kisfiú jut eszembe.
2016. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jön be, nem is értem a népszerűsége okát. Elve olyan, mint egy becenév (Bandi, és társai), és egyáltalán nem illik egy felnőtt férfihez. Pedig a kisgyerekkor hamar elmúlik, és felnőttként kell tudni érvényesülni egy névvel.


Sok szülő ezt nem (igazán) veszi figyelembe, és ilyenkor jönnek az ilyen nevek, amik egy kisbabának még elmennek, meg a viccesebbnél viccesebb névadások. (Kiss Virág, és társai)


Mondjuk az egészen biztos, hogy egy Bence bácsi 30 év múlva senkinek nem lesz meglepő, nálunk minden osztályban van legalább egy, de inkább kettő.

Nekem pedig már ezért sem jutna eszembe a gyerekemnek ilyen nevet adni.

2016. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik a Bence név. Egyáltalán nem tartom férfiasnak a nevet.
2016. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, pedig sajnos ez a nevem. :(

:D

2016. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!